13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінниччина восени може приймати Координаційну раду при Голові Верховної Ради Роздрукувати

6 червня завершився дводенний нарада-семінар керівників секретаріатів (керуючих справами) Верховної Ради Автономної Республіки Крим, виконавчих апаратів обласних, Київської і Севастопольської міських рад, керуючих справами районних, міських рад міст обласного значення Вінницької області, який проходив на базі Вінницької області.

Першого дня представники 25 регіонів України відвідали Гніванську міську раду Тиврівського району. Міський голова Володимир Кулешов ознайомив колег із особливостями ведення міського господарства та показав дитячу музичну школи. За організацію роботи та на знак вдячності мер Гнівані та директор музшколи отримали в подарунок іменні годинники від Голови Верховної Ради України.

Сьогодні учасники семінару в форматі пленарного засідання обговорили питання порядку денного «Про практику забезпечення доступності та якості надання соціальних і адміністративних послуг населенню» та «Про хід підготовки проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Перед аудиторією виступив голова обласної Ради Сергій Татусяк, який ознайомив колег із діяльністю Вінницької облради. Він наголосив, що пріоритетом для регіону залишається реформування регіональної влади та місцевого самоврядування.

– Ми маємо 735 бюджетів на 1 мільйон 640 тисяч жителів. Це найбільший показник в Україні. Крім того, у нас найбільше сільських жителів і найбільше сільськогосподарських підсобних господарств. Уся ця розпорошеність бюджетів, їхня дотаційність унеможливлює самодостатній розвиток територіальних громад. Відтак у нас є практичне розуміння необхідності й терміновості запровадження адміністративно-територіальної реформи і реформи місцевого самоврядування як її складової, – зазначив С.Татусяк.

Заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Володимир Яловий зауважив, що Вінниччина невипадково була обраною для проведення даного семінару. Адже область демонструє лідерські позиції з питань, які піднімалися на семінарі. Місто Вінниця може пишатися досвідом запровадження системи надання населенню адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс». А обласна Рада прогресивно працює над самоврядною реформою, відтак її досвід корисний при обговоренні законопроекту «Про службу в органах місцевого самоврядування», який має вступити в дію з січня 2014 року.

– Усі ці напрацювання є новими, прогресивними. Хотілося, щоб колеги більше дізналися про досвід Вінницької області. Тому ми будемо пропонувати голові парламенту, щоб восени провести на Вінниччині виїзне засідання Координаційної ради при Голові Верховної Ради, – запропонував Володимир Яловий.

 

Повернутись Створено: 6 червня 2013 року, 15:43 Переглядів: 925

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація