Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінниччина восени може приймати Координаційну раду при Голові Верховної Ради Роздрукувати

6 червня завершився дводенний нарада-семінар керівників секретаріатів (керуючих справами) Верховної Ради Автономної Республіки Крим, виконавчих апаратів обласних, Київської і Севастопольської міських рад, керуючих справами районних, міських рад міст обласного значення Вінницької області, який проходив на базі Вінницької області.

Першого дня представники 25 регіонів України відвідали Гніванську міську раду Тиврівського району. Міський голова Володимир Кулешов ознайомив колег із особливостями ведення міського господарства та показав дитячу музичну школи. За організацію роботи та на знак вдячності мер Гнівані та директор музшколи отримали в подарунок іменні годинники від Голови Верховної Ради України.

Сьогодні учасники семінару в форматі пленарного засідання обговорили питання порядку денного «Про практику забезпечення доступності та якості надання соціальних і адміністративних послуг населенню» та «Про хід підготовки проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Перед аудиторією виступив голова обласної Ради Сергій Татусяк, який ознайомив колег із діяльністю Вінницької облради. Він наголосив, що пріоритетом для регіону залишається реформування регіональної влади та місцевого самоврядування.

– Ми маємо 735 бюджетів на 1 мільйон 640 тисяч жителів. Це найбільший показник в Україні. Крім того, у нас найбільше сільських жителів і найбільше сільськогосподарських підсобних господарств. Уся ця розпорошеність бюджетів, їхня дотаційність унеможливлює самодостатній розвиток територіальних громад. Відтак у нас є практичне розуміння необхідності й терміновості запровадження адміністративно-територіальної реформи і реформи місцевого самоврядування як її складової, – зазначив С.Татусяк.

Заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Володимир Яловий зауважив, що Вінниччина невипадково була обраною для проведення даного семінару. Адже область демонструє лідерські позиції з питань, які піднімалися на семінарі. Місто Вінниця може пишатися досвідом запровадження системи надання населенню адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс». А обласна Рада прогресивно працює над самоврядною реформою, відтак її досвід корисний при обговоренні законопроекту «Про службу в органах місцевого самоврядування», який має вступити в дію з січня 2014 року.

– Усі ці напрацювання є новими, прогресивними. Хотілося, щоб колеги більше дізналися про досвід Вінницької області. Тому ми будемо пропонувати голові парламенту, щоб восени провести на Вінниччині виїзне засідання Координаційної ради при Голові Верховної Ради, – запропонував Володимир Яловий.

 

Повернутись Створено: 6 червня 2013 року, 15:43 Переглядів: 899

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація