Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінниччина вшанувала ліквідаторів Чорнобильської катастрофи Роздрукувати

Урочистості до Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля під головуванням заступника голови ОДА Любові Спірідонової відбулись 26 квітня в залі засідань облдержадміністрації. У засіданні взяли участь: заступник голови обласної ради Юрій Медведєв, заступник міського голови Андрій Рева, керівники управлінь, представники громадських організацій, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
Любов Спірідонова зупинилась на тих проблемах, що має сьогодні Вінниччина у плані медичного обслуговування чорнобильців, забезпечення їх житлом, оздоровлення. Вона також наголосила, що попри фінансові труднощі, цьогоріч на соціальний захист ліквідаторів та їхніх родин Вінницькій області виділено державою понад 34,5 млн. грн.

Детально на питаннях соціального захисту людей, що мають статус чорнобильців, зупинилась начальник Головного управління праці та соціального захисту населення Марина Коваль. Вона наголосила на важливості якісного лікування та оздоровлення ліквідаторів, зокрема, зазначила, що в минулому році було оздоровлено 3.304 громадян, що мають чорнобильський статус. Особливою турботою органів соціального захисту області охоплені діти, з родин ліквідаторів, та переселенців із забруднених радіацією зон. Так, на 2013 рік подано заявку на оздоровлення понад 6.500 таких дітей.
За даними управління цивільного захисту, в 2012 році із застосуванням високовартісних медичних технологій у диспансері радіаційного захисту проліковано 40 важкохворих та онкохворих осіб, а з початку поточного року – 38 осіб. Минулоріч у цьому сучасному медичному закладі пройшли лікування та обстеження 2412 постраждалих, а в 1-му кварталі 2013 року – 667 осіб. На 2013 рік за даною програмою управлінню доведено бюджетні асигнування у сумі 2372,6 тис. грн.,що майже на 6 % більше у порівнянні з минулим роком.

Гострим залишається питання забезпечення житлом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. На початок року на квартирному обліку перебуває 554 сім’ї. Якщо у 2012 році квартири отримали 10 сімей постраждалих,то, згідно фінансуванню на 2013 рік, нове житло отримають 20 сімей громадян, що постраждали від Чорнобиля.
Зі щирими словами подяки для тих, хто 27 років назад ліквідовував наслідки Чорнобильської біди, хто і зараз вирішує проблеми чорнобильців, звернулись заступник голови обласної ради Юрій Медведєв та заступник міського голови Андрій Рева.
Відзначивши заслуги перед областю та країною тих людей, що ризикували своїм життям і здоров’ям заради прийдешніх поколінь, представники обласної та міської влади вручили ліквідаторам Почесні грамоти та грошові винагороди.
В рамках відзначення в області Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля, біля пам’ятного знаку жертвам чорнобильської катастрофи відбувся мітинг-реквієм, у якому взяли участь присутні на урочистому зібранні.

 

Повернутись Створено: 27 квітня 2013 року, 10:13 Переглядів: 1094

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація