9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина втретє розпочала чартерну програму авіаперевезень до Чорногорії Роздрукувати

10 червня аеропорт «Вінниця» здійснив перший рейс в рамках чартерної програми авіаційних перевезень до Чорногорії. До Подгоріци (столиця Чорногорії) в числі перших туристів відлетіли 30 осіб. Надалі авіакомпанія прогнозує збільшення кількості пасажирів, адже програма розрахована на жителів не тільки Вінницької області, а й Хмельницької та Житомирської.

Організатором закордонного відпочинку виступає фірма «Харківкурорт-Сервіс», самі перевезення здійснює Чорногорська авіакомпанія Montenegro Airlines. Для цього вона надала комфортабельний літак типу Fokker100, який розрахований на 107 пасажиромісць.

Нагадаємо, КП «Аеропорт Вінниця» виконує чартерну програму з туристичною фірмою ПП «Харківкурорт-Сервіс» до Чорногорії з 2010 року. Торік, наприклад, з липня по вересень з вінницького аеропорту виконано 9 зазначених рейсів, а послугами скористалися 1000 осіб.

Цьогоріч вильоти здійснюватимуться кожні 10 днів. Останній літак до Чорногорії вирушить 2 вересня. Час польоту до Чорногорії – 1 год. 40 хв.

Путівки можна придбати на сайті ПП «Харків курорт-Сервіс» та в усіх туристичних операторів Вінниці та України.

 

Повернутись Створено: 11 червня 2013 року, 15:32 Переглядів: 1338

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація