Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінниччина за поглиблення співпраці із Латвією Роздрукувати

4 червня відбулась офіційна зустріч голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка з членами делегації Латвійської Республіки, на якій було обговорено різні аспекти розвитку співробітництва.

Участь у зустрічі з латвійської сторони взяли: Перший секретар, заступник голови місії Посольства Латвії в Україні Лігіта Давидова, голова правління ТОВ Латвійського центру сільських консультацій та освіти Мартиньш Цимерменис, консультант з питань ветеринарної медицини ТОВ Латвійського центру сільських консультацій та освіти Гінтс  Брієжкалнс, консультант з питань ветеринарної медицини ТОВ Латвійського центру сільських консультацій та освіти Дайнис Арбіданс, а також начальник управління міжнародного співробітництва облдержадміністрації Володимир Мережко.  

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав із візитом на Вінниччину латвійську делегацію, розповів про ситуацію в області, діяльність обласної Ради.

- З часу проголошення незалежності України керівництво нашої держави здійснювало політику багатовекторності. Українська нація зробила свій вибір на користь Європи. Ціна цього рішення – більше сотні кращих синів українського народу, які загинули на Майдані за нашу свободу і демократичні цінності. Сьогодні уже тисячі наших громадян загинули і продовжують гинути, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України. Українці фактично захищають і Європу. Тому для нас дуже важлива підтримка європейських країн і всього світового співтовариства у складний для української держави час, - сказав Сергій Свитко. 

Під час зустрічі йшлося про політичну і соціально-економічну ситуацію в українській державі, можливість поглиблення співробітництва із Латвією у різних галузях, насамперед у галузі сільського господарства. Для української сторони є цікавим досвід Латвії в питанні реформ місцевого самоврядування. Це особливо актуально для України сьогодні, коли в державі розпочинається децентралізація влади, зокрема процес об’єднання територіальних громад  

Очільник обласної Ради подякував Уряду Латвії і латвійському народу за підтримку України у конфлікті з Російською Федерацією, переказав вітання Надзвичайному і Повноважному Послу Латвійської Республіки в Україні Аргіті Даудзе.

У свою чергу представники латвійської сторони передали вітання від імені Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Аргіти Даудзе і запросили Сергія Свитка відвідати із офіційним візитом Латвійську Республіку. Вони зокрема зазначили, що Латвія у різний спосіб підтримує Україну на шляху євроінтеграції і являється нашим другом, а також у певному розумінні – адвокатом української держави.

В ході зустрічі було зазначено, що Латвія допомагає Україні в лікуванні і реабілітації поранених українських солдат, реалізації волонтерських програм. Між державами здійснюється обмін досвідом у військовій і медичній галузях.

Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками між сторонами. Нагадаємо, що минулого року Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіта Даудзе двічі відвідала Вінниччину з офіційним візитом. 

Повернутись Створено: 4 червня 2015 року, 20:30 Переглядів: 824

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація