Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Вінниччина за поглиблення співпраці із Латвією Роздрукувати

4 червня відбулась офіційна зустріч голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка з членами делегації Латвійської Республіки, на якій було обговорено різні аспекти розвитку співробітництва.

Участь у зустрічі з латвійської сторони взяли: Перший секретар, заступник голови місії Посольства Латвії в Україні Лігіта Давидова, голова правління ТОВ Латвійського центру сільських консультацій та освіти Мартиньш Цимерменис, консультант з питань ветеринарної медицини ТОВ Латвійського центру сільських консультацій та освіти Гінтс  Брієжкалнс, консультант з питань ветеринарної медицини ТОВ Латвійського центру сільських консультацій та освіти Дайнис Арбіданс, а також начальник управління міжнародного співробітництва облдержадміністрації Володимир Мережко.  

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав із візитом на Вінниччину латвійську делегацію, розповів про ситуацію в області, діяльність обласної Ради.

- З часу проголошення незалежності України керівництво нашої держави здійснювало політику багатовекторності. Українська нація зробила свій вибір на користь Європи. Ціна цього рішення – більше сотні кращих синів українського народу, які загинули на Майдані за нашу свободу і демократичні цінності. Сьогодні уже тисячі наших громадян загинули і продовжують гинути, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України. Українці фактично захищають і Європу. Тому для нас дуже важлива підтримка європейських країн і всього світового співтовариства у складний для української держави час, - сказав Сергій Свитко. 

Під час зустрічі йшлося про політичну і соціально-економічну ситуацію в українській державі, можливість поглиблення співробітництва із Латвією у різних галузях, насамперед у галузі сільського господарства. Для української сторони є цікавим досвід Латвії в питанні реформ місцевого самоврядування. Це особливо актуально для України сьогодні, коли в державі розпочинається децентралізація влади, зокрема процес об’єднання територіальних громад  

Очільник обласної Ради подякував Уряду Латвії і латвійському народу за підтримку України у конфлікті з Російською Федерацією, переказав вітання Надзвичайному і Повноважному Послу Латвійської Республіки в Україні Аргіті Даудзе.

У свою чергу представники латвійської сторони передали вітання від імені Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Аргіти Даудзе і запросили Сергія Свитка відвідати із офіційним візитом Латвійську Республіку. Вони зокрема зазначили, що Латвія у різний спосіб підтримує Україну на шляху євроінтеграції і являється нашим другом, а також у певному розумінні – адвокатом української держави.

В ході зустрічі було зазначено, що Латвія допомагає Україні в лікуванні і реабілітації поранених українських солдат, реалізації волонтерських програм. Між державами здійснюється обмін досвідом у військовій і медичній галузях.

Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками між сторонами. Нагадаємо, що минулого року Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіта Даудзе двічі відвідала Вінниччину з офіційним візитом. 

Повернутись Створено: 4 червня 2015 року, 20:30 Переглядів: 920

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація