30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина за поглиблення співпраці із Латвією Роздрукувати

4 червня відбулась офіційна зустріч голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка з членами делегації Латвійської Республіки, на якій було обговорено різні аспекти розвитку співробітництва.

Участь у зустрічі з латвійської сторони взяли: Перший секретар, заступник голови місії Посольства Латвії в Україні Лігіта Давидова, голова правління ТОВ Латвійського центру сільських консультацій та освіти Мартиньш Цимерменис, консультант з питань ветеринарної медицини ТОВ Латвійського центру сільських консультацій та освіти Гінтс  Брієжкалнс, консультант з питань ветеринарної медицини ТОВ Латвійського центру сільських консультацій та освіти Дайнис Арбіданс, а також начальник управління міжнародного співробітництва облдержадміністрації Володимир Мережко.  

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав із візитом на Вінниччину латвійську делегацію, розповів про ситуацію в області, діяльність обласної Ради.

- З часу проголошення незалежності України керівництво нашої держави здійснювало політику багатовекторності. Українська нація зробила свій вибір на користь Європи. Ціна цього рішення – більше сотні кращих синів українського народу, які загинули на Майдані за нашу свободу і демократичні цінності. Сьогодні уже тисячі наших громадян загинули і продовжують гинути, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України. Українці фактично захищають і Європу. Тому для нас дуже важлива підтримка європейських країн і всього світового співтовариства у складний для української держави час, - сказав Сергій Свитко. 

Під час зустрічі йшлося про політичну і соціально-економічну ситуацію в українській державі, можливість поглиблення співробітництва із Латвією у різних галузях, насамперед у галузі сільського господарства. Для української сторони є цікавим досвід Латвії в питанні реформ місцевого самоврядування. Це особливо актуально для України сьогодні, коли в державі розпочинається децентралізація влади, зокрема процес об’єднання територіальних громад  

Очільник обласної Ради подякував Уряду Латвії і латвійському народу за підтримку України у конфлікті з Російською Федерацією, переказав вітання Надзвичайному і Повноважному Послу Латвійської Республіки в Україні Аргіті Даудзе.

У свою чергу представники латвійської сторони передали вітання від імені Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Аргіти Даудзе і запросили Сергія Свитка відвідати із офіційним візитом Латвійську Республіку. Вони зокрема зазначили, що Латвія у різний спосіб підтримує Україну на шляху євроінтеграції і являється нашим другом, а також у певному розумінні – адвокатом української держави.

В ході зустрічі було зазначено, що Латвія допомагає Україні в лікуванні і реабілітації поранених українських солдат, реалізації волонтерських програм. Між державами здійснюється обмін досвідом у військовій і медичній галузях.

Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками між сторонами. Нагадаємо, що минулого року Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіта Даудзе двічі відвідала Вінниччину з офіційним візитом. 

Повернутись Створено: 4 червня 2015 року, 20:30 Переглядів: 871

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація