Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина завершує українсько-польський проект «Напрямок Південно-Східний» Роздрукувати

На Вінниччині триває третій (заключний) етап проекту «Напрямок Південно-Східний», котрий реалізується Вінницьким осередком Товариства «Україна-Польща-Німеччина» спільно з Товариством промоції та розвитку Землі Клечевської з м.Клечев Великопольського воєводства Республіки Польща.

Проект передбачає розвиток бізнесових контактів між Польщею, Молдовою та Україною і реалізується протягом травня-жовтня на території цих країн, а саме: в гміні Клечев, молдовському місті Бельце та українських містах Южноукраїнськ Миколаївської і Козятин Вінницької областей.

30 вересня делегація польських підприємців прибула на Вінниччину в рамках 3-го етапу проекту, який передбачає так звану господарчу місію. Під час неї поляки відвідали підприємства потенційних партнерів у Козятині та Вінниці.

Також гості зустрілися із головою обласної Ради Сергієм Татусяком, котрого поінформували про перебіг реалізації проекту.

Як повідомив голова Товариства промоції і розвитку Землі Клечевської Міхал Козліцький, наразі його колеги-бізнесмени зацікавилися на Вінниччині сферою будівельних матеріалів (тротуарна плитка, бруківка, бетонні вироби) та обробкою граніту.

Сергій Татусяк підтвердив, що дана галузь у регіоні є дуже широкою для інвестицій. Тим паче, що видобувна сфера (зокрема, граніту) в області не до кінця розвідана, а те, що розвідано, не запущене в роботу.

– Вважаю, що ми навіть можемо розглядати формат спільних підприємств. Адже у нас у власності територіальних громад дуже багато кар’єрів, але немає ресурсів на їхню розробку. Думаю, цей шлях може бути дуже перспективним, – прокоментував можливості українсько-польської співпраці голова.

Цього ж дня польські підприємці зустрілися з представниками Вінницької торгово-промислової палати, з якою має бажання підписати протокол намірів про співпрацю Конінська ТПП Великопольського воєводства.

1 жовтня учасники проекту відбудуть до Южноукраїнська Миколаївської області, де проведуть схожі заходи з тамтешніми бізнесменами.

Довідка: проект «Напрямок Південно-Східний» передбачає розвиток бізнесових контактів між Польщею, Молдовою та Україною. Він співфінансується з коштів, отриманих від Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща в рамках конкурсу на реалізацію завдання «Співпраця з Полонією та Поляками за кордоном в 2013 році».

 

Повернутись Створено: 30 вересня 2013 року, 16:18 Переглядів: 932

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація