Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина завершує українсько-польський проект «Напрямок Південно-Східний» Роздрукувати

На Вінниччині триває третій (заключний) етап проекту «Напрямок Південно-Східний», котрий реалізується Вінницьким осередком Товариства «Україна-Польща-Німеччина» спільно з Товариством промоції та розвитку Землі Клечевської з м.Клечев Великопольського воєводства Республіки Польща.

Проект передбачає розвиток бізнесових контактів між Польщею, Молдовою та Україною і реалізується протягом травня-жовтня на території цих країн, а саме: в гміні Клечев, молдовському місті Бельце та українських містах Южноукраїнськ Миколаївської і Козятин Вінницької областей.

30 вересня делегація польських підприємців прибула на Вінниччину в рамках 3-го етапу проекту, який передбачає так звану господарчу місію. Під час неї поляки відвідали підприємства потенційних партнерів у Козятині та Вінниці.

Також гості зустрілися із головою обласної Ради Сергієм Татусяком, котрого поінформували про перебіг реалізації проекту.

Як повідомив голова Товариства промоції і розвитку Землі Клечевської Міхал Козліцький, наразі його колеги-бізнесмени зацікавилися на Вінниччині сферою будівельних матеріалів (тротуарна плитка, бруківка, бетонні вироби) та обробкою граніту.

Сергій Татусяк підтвердив, що дана галузь у регіоні є дуже широкою для інвестицій. Тим паче, що видобувна сфера (зокрема, граніту) в області не до кінця розвідана, а те, що розвідано, не запущене в роботу.

– Вважаю, що ми навіть можемо розглядати формат спільних підприємств. Адже у нас у власності територіальних громад дуже багато кар’єрів, але немає ресурсів на їхню розробку. Думаю, цей шлях може бути дуже перспективним, – прокоментував можливості українсько-польської співпраці голова.

Цього ж дня польські підприємці зустрілися з представниками Вінницької торгово-промислової палати, з якою має бажання підписати протокол намірів про співпрацю Конінська ТПП Великопольського воєводства.

1 жовтня учасники проекту відбудуть до Южноукраїнська Миколаївської області, де проведуть схожі заходи з тамтешніми бізнесменами.

Довідка: проект «Напрямок Південно-Східний» передбачає розвиток бізнесових контактів між Польщею, Молдовою та Україною. Він співфінансується з коштів, отриманих від Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща в рамках конкурсу на реалізацію завдання «Співпраця з Полонією та Поляками за кордоном в 2013 році».

 

Повернутись Створено: 30 вересня 2013 року, 16:18 Переглядів: 816

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація