Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина знову очікує на «Мазовше» Роздрукувати

Щороку на Вінниччині проходять заходи в рамках культурного проекту «Дні Мазовше на Поділлі». Цьогоріч вони відбудуться 22 травня і головним дійством стане концерт Державного ансамблю пісні і танцю «Мазовше» ім.Тадеуша Сигетинського Республіки Польща.

З цієї нагоди та в рамках угоди між Вінницькою обласною Радою та облдержадміністрацією до Вінниці прибуде офіційна делегація Мазовецького воєводства на чолі з Маршалком Адамом Струзіком.

Окрім участі польських гостей в концерті ансамблю «Мазовше», програмою передбачено зустріч пана Маршалка з керівництвом та громадськістю області, участь підприємців Мазовії та Вінниччини у круглому столі, відвідування медичного університету, підприємства «Барлінек Інвест» тощо.

– Ми сьогодні маємо три угоди з польськими воєводствами, але ні з одним так не працювали, як з Мазовецьким – і до, і після угоди. Це завдяки Адаму Струзіку, який просуває Вінниччину в європейських інституціях, фондах, допомагає нам брати участь у різних програмах ЄС, зокрема «Східне партнерство», – прокоментував голова облради Сергій Татусяк.

Саме тому, наголосив голова, візит офіційної делегації Мазовецького воєводства до Вінниці 22 травня має відбутися на найвищому рівні.

 

Довідка: 14 листопада 2012 року у Варшаві відбулося урочисте підписання Угоди про співпрацю між Вінницькою областю та Мазовецьким воєводством. Документ офіційно завізували: з української сторони – голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк і заступник голови обласної державної адміністрації Роман Аксельрод; з польської – Маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік і голова сеймику Мазовецького воєводства Людвік Раковскі.

 

 

Повернутись Створено: 14 травня 2013 року, 14:27 Переглядів: 1033

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація