Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина знову очікує на «Мазовше» Роздрукувати

Щороку на Вінниччині проходять заходи в рамках культурного проекту «Дні Мазовше на Поділлі». Цьогоріч вони відбудуться 22 травня і головним дійством стане концерт Державного ансамблю пісні і танцю «Мазовше» ім.Тадеуша Сигетинського Республіки Польща.

З цієї нагоди та в рамках угоди між Вінницькою обласною Радою та облдержадміністрацією до Вінниці прибуде офіційна делегація Мазовецького воєводства на чолі з Маршалком Адамом Струзіком.

Окрім участі польських гостей в концерті ансамблю «Мазовше», програмою передбачено зустріч пана Маршалка з керівництвом та громадськістю області, участь підприємців Мазовії та Вінниччини у круглому столі, відвідування медичного університету, підприємства «Барлінек Інвест» тощо.

– Ми сьогодні маємо три угоди з польськими воєводствами, але ні з одним так не працювали, як з Мазовецьким – і до, і після угоди. Це завдяки Адаму Струзіку, який просуває Вінниччину в європейських інституціях, фондах, допомагає нам брати участь у різних програмах ЄС, зокрема «Східне партнерство», – прокоментував голова облради Сергій Татусяк.

Саме тому, наголосив голова, візит офіційної делегації Мазовецького воєводства до Вінниці 22 травня має відбутися на найвищому рівні.

 

Довідка: 14 листопада 2012 року у Варшаві відбулося урочисте підписання Угоди про співпрацю між Вінницькою областю та Мазовецьким воєводством. Документ офіційно завізували: з української сторони – голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк і заступник голови обласної державної адміністрації Роман Аксельрод; з польської – Маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік і голова сеймику Мазовецького воєводства Людвік Раковскі.

 

 

Повернутись Створено: 14 травня 2013 року, 14:27 Переглядів: 899

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація