Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина-Сьвєнтокшиське: модернізація 55-річної угоди Роздрукувати

Офіційну делегацію Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща на Дні Європи у Вінниці представляли заступник голови сеймику Марчін Ожуг та депутат сеймику Ришард Носовіч. На зустріч з головою обласної Ради Сергієм Татусяком своїх земляків супроводжував консул Республіки Польща у Львові Анджей Сломський.

Поляки висловили задоволення від того, що святкують таке важливе для всіх європейців свято як День Європи у побратимській Вінниччині.

В свою чергу С.Татусяк зауважив, що Сьвєнтокшиське воєводство, з яким область має 55-річну угоду про співпрацю, було стартовим майданчиком для встановлення контактів з іншими воєводствами Польщі та країнами Євросоюзу загалом.

– Я вважаю, що на сучасному етапі ми маємо модернізувати нашу угоду завдяки новим спільним проектам. Вони дозволять нам бути мобільнішими, змістовнішими у нашій дружбі, – сказав голова облради.

Підтримуючи цю позицію, польські гості надали контакти їхньої агенції, яка займається пошуком європейських грантів для реалізації найрізноманітніших проектів.

Крім того Марчін Ожуг передав Сергію Татусяку офіційне запрошення від Маршалка Сьвєнтокшиського воєводства Адама Ярубаса взяти участь у конференції органів самоврядування під егідою Східного партнерства, яка відбудеться 28 червня у Познані.

 

Повернутись Створено: 18 травня 2013 року, 15:52 Переглядів: 759

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація