17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Вінниччина-Сьвєнтокшиське: модернізація 55-річної угоди Роздрукувати

Офіційну делегацію Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща на Дні Європи у Вінниці представляли заступник голови сеймику Марчін Ожуг та депутат сеймику Ришард Носовіч. На зустріч з головою обласної Ради Сергієм Татусяком своїх земляків супроводжував консул Республіки Польща у Львові Анджей Сломський.

Поляки висловили задоволення від того, що святкують таке важливе для всіх європейців свято як День Європи у побратимській Вінниччині.

В свою чергу С.Татусяк зауважив, що Сьвєнтокшиське воєводство, з яким область має 55-річну угоду про співпрацю, було стартовим майданчиком для встановлення контактів з іншими воєводствами Польщі та країнами Євросоюзу загалом.

– Я вважаю, що на сучасному етапі ми маємо модернізувати нашу угоду завдяки новим спільним проектам. Вони дозволять нам бути мобільнішими, змістовнішими у нашій дружбі, – сказав голова облради.

Підтримуючи цю позицію, польські гості надали контакти їхньої агенції, яка займається пошуком європейських грантів для реалізації найрізноманітніших проектів.

Крім того Марчін Ожуг передав Сергію Татусяку офіційне запрошення від Маршалка Сьвєнтокшиського воєводства Адама Ярубаса взяти участь у конференції органів самоврядування під егідою Східного партнерства, яка відбудеться 28 червня у Познані.

 

Повернутись Створено: 18 травня 2013 року, 15:52 Переглядів: 911

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація