Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінниччина-Сьвєнтокшиське: модернізація 55-річної угоди Роздрукувати

Офіційну делегацію Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща на Дні Європи у Вінниці представляли заступник голови сеймику Марчін Ожуг та депутат сеймику Ришард Носовіч. На зустріч з головою обласної Ради Сергієм Татусяком своїх земляків супроводжував консул Республіки Польща у Львові Анджей Сломський.

Поляки висловили задоволення від того, що святкують таке важливе для всіх європейців свято як День Європи у побратимській Вінниччині.

В свою чергу С.Татусяк зауважив, що Сьвєнтокшиське воєводство, з яким область має 55-річну угоду про співпрацю, було стартовим майданчиком для встановлення контактів з іншими воєводствами Польщі та країнами Євросоюзу загалом.

– Я вважаю, що на сучасному етапі ми маємо модернізувати нашу угоду завдяки новим спільним проектам. Вони дозволять нам бути мобільнішими, змістовнішими у нашій дружбі, – сказав голова облради.

Підтримуючи цю позицію, польські гості надали контакти їхньої агенції, яка займається пошуком європейських грантів для реалізації найрізноманітніших проектів.

Крім того Марчін Ожуг передав Сергію Татусяку офіційне запрошення від Маршалка Сьвєнтокшиського воєводства Адама Ярубаса взяти участь у конференції органів самоврядування під егідою Східного партнерства, яка відбудеться 28 червня у Познані.

 

Повернутись Створено: 18 травня 2013 року, 15:52 Переглядів: 795

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація