Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина-Сьвєнтокшиське: модернізація 55-річної угоди Роздрукувати

Офіційну делегацію Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща на Дні Європи у Вінниці представляли заступник голови сеймику Марчін Ожуг та депутат сеймику Ришард Носовіч. На зустріч з головою обласної Ради Сергієм Татусяком своїх земляків супроводжував консул Республіки Польща у Львові Анджей Сломський.

Поляки висловили задоволення від того, що святкують таке важливе для всіх європейців свято як День Європи у побратимській Вінниччині.

В свою чергу С.Татусяк зауважив, що Сьвєнтокшиське воєводство, з яким область має 55-річну угоду про співпрацю, було стартовим майданчиком для встановлення контактів з іншими воєводствами Польщі та країнами Євросоюзу загалом.

– Я вважаю, що на сучасному етапі ми маємо модернізувати нашу угоду завдяки новим спільним проектам. Вони дозволять нам бути мобільнішими, змістовнішими у нашій дружбі, – сказав голова облради.

Підтримуючи цю позицію, польські гості надали контакти їхньої агенції, яка займається пошуком європейських грантів для реалізації найрізноманітніших проектів.

Крім того Марчін Ожуг передав Сергію Татусяку офіційне запрошення від Маршалка Сьвєнтокшиського воєводства Адама Ярубаса взяти участь у конференції органів самоврядування під егідою Східного партнерства, яка відбудеться 28 червня у Познані.

 

Повернутись Створено: 18 травня 2013 року, 15:52 Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація