Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Вінниччина-Сьвєнтокшиське: модернізація 55-річної угоди Роздрукувати

Офіційну делегацію Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща на Дні Європи у Вінниці представляли заступник голови сеймику Марчін Ожуг та депутат сеймику Ришард Носовіч. На зустріч з головою обласної Ради Сергієм Татусяком своїх земляків супроводжував консул Республіки Польща у Львові Анджей Сломський.

Поляки висловили задоволення від того, що святкують таке важливе для всіх європейців свято як День Європи у побратимській Вінниччині.

В свою чергу С.Татусяк зауважив, що Сьвєнтокшиське воєводство, з яким область має 55-річну угоду про співпрацю, було стартовим майданчиком для встановлення контактів з іншими воєводствами Польщі та країнами Євросоюзу загалом.

– Я вважаю, що на сучасному етапі ми маємо модернізувати нашу угоду завдяки новим спільним проектам. Вони дозволять нам бути мобільнішими, змістовнішими у нашій дружбі, – сказав голова облради.

Підтримуючи цю позицію, польські гості надали контакти їхньої агенції, яка займається пошуком європейських грантів для реалізації найрізноманітніших проектів.

Крім того Марчін Ожуг передав Сергію Татусяку офіційне запрошення від Маршалка Сьвєнтокшиського воєводства Адама Ярубаса взяти участь у конференції органів самоврядування під егідою Східного партнерства, яка відбудеться 28 червня у Познані.

 

Повернутись Створено: 18 травня 2013 року, 15:52 Переглядів: 830

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація