Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччину відвідала із офіційним візитом делегація Ясського повіту Румунії (ВІДЕО) Роздрукувати

10 листопада відбулась офіційна зустріч голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка із делегацією Ясського повіту Румунії, яку очолює секретар Ясської повітової ради Лакрамора Верника. Метою зустрічі є поглиблення співробітництва між Вінницькою областю та Ясським повітом Румунії у різних галузях, зокрема, обміну досвідом в сфері соціального забезпечення громадян.

Серед учасників делегації Румунії представлені посадовці Ясської повітової ради, які відповідають за соціальну допомогу і забезпечення громадян: заступник директора Генерального директорату з соціальної допомоги та соціального забезпечення дітей Ясської повітової ради Нікуліна Карасоні, заступник директора Генерального директорату з соціальної допомоги та дитинства Ясської повітової ради Іоан Тіку, голова соціально-освітнього центру для людей з обмеженими фізичними можливостями “Галата” Джоржета Думітраче, голова МГО “Alaturi de Voi” міста Ясс Анжела Акітей, начальник управління міжнародних відносин Ясської повітової ради Санда Беатріс Бітере. З української сторони участь у зустрічі взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, посадовці обласної Ради та облдержадміністрації. 

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав секретаря Ясської повітової ради і представників  румунської делегації із приїздом на Вінниччину та передав вітання голові Ясської повітової ради Крістіану Адомніцею:

- Стосунки між Вінницькою областю і Ясським повітом Румунії є успішними і плідними. Ясський повіт є тим регіоном, який є локомотивом інтеграції Вінниччини до Європейського Союзу. На цей час в області реалізуються близько 20-ти партнерських проектів між адміністративно-територіальними одиницями Вінницької області і Румунії. Ми сподіваємося на спільну подальшу співпрацю не тільки на рівні держав, регіонів, а й територіальних одиниць, підприємств, закладів і установ Вінниччини і Румунії. Бажаю миру, добра і благополуччя румунському народу. Переконаний в тому, що між українським і румунським народом завжди залишатимуться дружні стосунки в ім’я прогресу і розвитку наших держав, - сказав Сергій Свитко. 

В свою чергу секретар Ясської повітової ради Лакрамора Верника подякувала очільнику обласної Ради за теплий прийом і зазначила, що цей візит є першим ґрунтовним кроком в розвитку різностороннього співробітництва між Вінниччиною і Ясським повітом Румунії. Сергій Свитко користуючись нагодою передав запрошення про приїзд до області голові Ясської повітової ради Крістіану Адомніцею. Наприкінці зустрічі сторони обмінялися подарунками.

В рамках програми візиту (9-12 листопада) заплановано ознайомити румунських колег із роботою органів місцевого самоврядування, комунальних закладів, об’єктів соціальної та історико-культурні сфери Вінницької області. Зокрема, представники делегації відвідають: Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Обрій”, Стрижавський дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами розумового розвитку, санаторій “Хмільник”, ряд закладів Калинівського і Хмільницького районів, які займаються соціальним захистом мешканців області. 

Нагадаємо, що 18 вересня цього року голова обласної Ради Сергій Свитко перебував у місті Ясси з робочою поїздкою, а два регіони – Вінницька область і Ясський повіт Румунії активно налагоджують співпрацю у різних галузях

Повернутись Створено: 10 листопада 2014 року, 13:41 Переглядів: 1149

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація