Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччину відвідав міністр молоді та спорту України Ігор Жданов Роздрукувати

14 липня голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у зустрічі  з міністром молоді та спорту України  Ігорем Ждановим. Також  були присутні голова облдержадміністрації Валерій Коровій, начальник управління фізичної культури та спорту Сергій Чернявський, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області Павло Хникін та голова Вінницької обласної федерації кульової стрільби Віктор Щерба, Валерій Кузьмин, заступник голови Вінницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Міністр Ігор Жданов завітав до Вінниці з нагоди відкриття оновленого стрілецького тиру Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», що розташований за адресою м.Вінниця, Бузький узвіз, 35.  Там можна використовувати вогнепальну зброю.

Під час зустрічі говорили про необхідність вирішення проблемних питань та перспектив розвитку спортивної галузі регіону.

Учасники зустрічі торкнулися питання створення єдиної структури управління галуззю у районах області, адже у багатьох з них керівництво фізичною культурою та спортом передано до органів освіти.

Міністр наголосив на необхідності формування в районних державних адміністраціях окремого сектору, або визначити працівника, відповідального за розвиток спорту.

Інформуючи міністра молоді та спорту України  Ігоря Жданова про стан розвитку спортивної галузі Вінниччини, начальник управління фізичної культури та спорту Сергій Чернявський наголосив, що в регіоні вперше за останні 2 роки сфера фізичної культури та спорту фінансується не за залишковим принципом, як було раніше. За два роки на Вінниччині покращено матеріально-технічну базу дитячо-юнацьких спортивних шкіл майже на 5 млн грн.

Повернутись Створено: 14 липня 2016 року, 14:16 Переглядів: 681

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація