Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінниччину відвідав міністр молоді та спорту України Ігор Жданов Роздрукувати

14 липня голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у зустрічі  з міністром молоді та спорту України  Ігорем Ждановим. Також  були присутні голова облдержадміністрації Валерій Коровій, начальник управління фізичної культури та спорту Сергій Чернявський, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області Павло Хникін та голова Вінницької обласної федерації кульової стрільби Віктор Щерба, Валерій Кузьмин, заступник голови Вінницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Міністр Ігор Жданов завітав до Вінниці з нагоди відкриття оновленого стрілецького тиру Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», що розташований за адресою м.Вінниця, Бузький узвіз, 35.  Там можна використовувати вогнепальну зброю.

Під час зустрічі говорили про необхідність вирішення проблемних питань та перспектив розвитку спортивної галузі регіону.

Учасники зустрічі торкнулися питання створення єдиної структури управління галуззю у районах області, адже у багатьох з них керівництво фізичною культурою та спортом передано до органів освіти.

Міністр наголосив на необхідності формування в районних державних адміністраціях окремого сектору, або визначити працівника, відповідального за розвиток спорту.

Інформуючи міністра молоді та спорту України  Ігоря Жданова про стан розвитку спортивної галузі Вінниччини, начальник управління фізичної культури та спорту Сергій Чернявський наголосив, що в регіоні вперше за останні 2 роки сфера фізичної культури та спорту фінансується не за залишковим принципом, як було раніше. За два роки на Вінниччині покращено матеріально-технічну базу дитячо-юнацьких спортивних шкіл майже на 5 млн грн.

Повернутись Створено: 14 липня 2016 року, 14:16 Переглядів: 708

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація