9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччину відвідав міністр молоді та спорту України Ігор Жданов Роздрукувати

14 липня голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у зустрічі  з міністром молоді та спорту України  Ігорем Ждановим. Також  були присутні голова облдержадміністрації Валерій Коровій, начальник управління фізичної культури та спорту Сергій Чернявський, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області Павло Хникін та голова Вінницької обласної федерації кульової стрільби Віктор Щерба, Валерій Кузьмин, заступник голови Вінницької обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Міністр Ігор Жданов завітав до Вінниці з нагоди відкриття оновленого стрілецького тиру Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», що розташований за адресою м.Вінниця, Бузький узвіз, 35.  Там можна використовувати вогнепальну зброю.

Під час зустрічі говорили про необхідність вирішення проблемних питань та перспектив розвитку спортивної галузі регіону.

Учасники зустрічі торкнулися питання створення єдиної структури управління галуззю у районах області, адже у багатьох з них керівництво фізичною культурою та спортом передано до органів освіти.

Міністр наголосив на необхідності формування в районних державних адміністраціях окремого сектору, або визначити працівника, відповідального за розвиток спорту.

Інформуючи міністра молоді та спорту України  Ігоря Жданова про стан розвитку спортивної галузі Вінниччини, начальник управління фізичної культури та спорту Сергій Чернявський наголосив, що в регіоні вперше за останні 2 роки сфера фізичної культури та спорту фінансується не за залишковим принципом, як було раніше. За два роки на Вінниччині покращено матеріально-технічну базу дитячо-юнацьких спортивних шкіл майже на 5 млн грн.

Повернутись Створено: 14 липня 2016 року, 14:16 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація