Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінниччину відвідав Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов Роздрукувати

30 липня на Вінниччині з робочим візитом побували Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов, Міністр соціальної політики України Наталія Королевська і Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк. В аеропорту «Гавришівка» столичну делегацію зустрічали голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Візит Першого віце-прем’єр-міністра України та представників Уряду розпочався із зустрічі з інвалідами Вінницької області. Сергій Арбузов і Наталія Королевська поспілкувалися із старенькими та вручили їм ключі від 30 автомобілів, придбаних Фондом соціального захисту інвалідів України.

Після цього делегація відвідала та ознайомилась з роботою Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс». Тут Вінницький міський голова Володимир Гройсман презентував організацію надання послуг відділень «Вишенька», «Замостя» та «Старе місто».

– Удосконалення надання соціально-адміністративних послуг – це головне завдання нашого Уряду, поставлене Президентом України. В його програмах започатковані ті зручні методи, які тут використовуються, – від надання консультацій до оформлення документів. Саме такі послуги необхідні нашим громадянам, тому сьогодні Кабінет Міністрів працює над затвердженням програми будівлі таких Центрів в усіх регіонах України, – повідомив Сергій Арбузов.

Перший віце-прем’єр-міністр України також поінформував присутніх, що Уряд спільно з керівниками нашої області та міста знайшли можливість започаткувати першу в Україні програму, в межах якої буде реалізовано проект щодо придбання 40 тролейбусів і 30 автобусів для Вінниці та відбудови міської трамвайної лінії.

На завершення своєї робочої поїздки Сергій Арбузов також побував на полях с. Бохоники, де ознайомився з ходом збирання зернових культур у нашій області.

Повернутись Створено: 30 липня 2013 року, 17:14 Переглядів: 977

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація