24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінниччину відвідав польський сенатор Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк спільно із головою облдержадміністрації Миколою Джигою та міським головою Вінниці Володимиром Гройсманом зустрівся з маршалком Сенату Республіки Польща Богданом Борусевичем, під час його перебування на Вінниччині 1 грудня.

Польський гість разом з делегацією у складі 10-ти осіб прибув в нашу область з робочим візитом, з метою обговорення з владою регіону подальших шляхів співпраці та поглиблення налагоджених контактів між Вінниччиною та Польщею. Напередодні, 30 листопада, маршалек перебував у Києві, де мав офіційні зустрічі із Президентом, Прем’єр-міністром України та головою Верховної Ради.
Вітаючи пана Борусевича на Вінницькій землі, голова облради Сергій Татусяк назвав нашу область унікальною, оскільки вона має найбільше польсько-українських зв’язків.
– На сьогодні існує 185 контактів між територіальними громадами Вінницької області і 10-ти воєводств Польщі. Ці зв’язки налагоджувалися, як культурно-мистецькі, але на сьогодні перейшли в просвітницькі. На навчання до Польщі щороку виїздить кілька делегацій представників органів місцевого самоврядування всіх рівнів, – повідомив маршалку Сергій Татусяк.
Голова зауважив, що Україна знаходиться напередодні впровадження адміністративно-територіальної реформи, яку проводитиме за зразком польської, адже її визнають найдосконалішою у Європі за своєю моделлю.
– Ми вдячні полякам за те, що дали нам приклад, – резюмував С.Татусяк.
Навзаєм Богдан Борусевич подякував владі області за сприяння відкриттю та діяльності польського консульства у Вінниці. А також за можливість побудувати у місті Барі Польський Дім, який має стати осередком культурного життя для представників польської меншини на Поділлі.
Пан маршалек позитивно оцінив прагнення України до реформи в системі місцевого самоуправління. Він порадив керівникам області не боятися труднощів, а діяти.
– Ми вітаємо позицію голови обласної Ради в питанні формування місцевого самоврядування нового рівня. Ваша влада обрала правильний і добрий напрямок, – сказав пан Борусевич.
Під час зустрічі сторони обмінялися символічними подарунками, які відображають історію обох країн. Того ж дня пан маршалек разом з приймаючою стороною поклали квіти до пам’ятної дошки Ю.Пілсудському.
Пізніше польська делегація зустрілася з представниками полонійних організацій Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 1 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 878

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація