В приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудуться засідання постійних комісій: 17 січня об 11.00 – з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики; о 12.00 – з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури; о 13.00 (зала засідань, 4 поверх) – з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування; 18 січня о 12.00 – з питань економіки, фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вінниччину відвідав польський сенатор Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк спільно із головою облдержадміністрації Миколою Джигою та міським головою Вінниці Володимиром Гройсманом зустрівся з маршалком Сенату Республіки Польща Богданом Борусевичем, під час його перебування на Вінниччині 1 грудня.

Польський гість разом з делегацією у складі 10-ти осіб прибув в нашу область з робочим візитом, з метою обговорення з владою регіону подальших шляхів співпраці та поглиблення налагоджених контактів між Вінниччиною та Польщею. Напередодні, 30 листопада, маршалек перебував у Києві, де мав офіційні зустрічі із Президентом, Прем’єр-міністром України та головою Верховної Ради.
Вітаючи пана Борусевича на Вінницькій землі, голова облради Сергій Татусяк назвав нашу область унікальною, оскільки вона має найбільше польсько-українських зв’язків.
– На сьогодні існує 185 контактів між територіальними громадами Вінницької області і 10-ти воєводств Польщі. Ці зв’язки налагоджувалися, як культурно-мистецькі, але на сьогодні перейшли в просвітницькі. На навчання до Польщі щороку виїздить кілька делегацій представників органів місцевого самоврядування всіх рівнів, – повідомив маршалку Сергій Татусяк.
Голова зауважив, що Україна знаходиться напередодні впровадження адміністративно-територіальної реформи, яку проводитиме за зразком польської, адже її визнають найдосконалішою у Європі за своєю моделлю.
– Ми вдячні полякам за те, що дали нам приклад, – резюмував С.Татусяк.
Навзаєм Богдан Борусевич подякував владі області за сприяння відкриттю та діяльності польського консульства у Вінниці. А також за можливість побудувати у місті Барі Польський Дім, який має стати осередком культурного життя для представників польської меншини на Поділлі.
Пан маршалек позитивно оцінив прагнення України до реформи в системі місцевого самоуправління. Він порадив керівникам області не боятися труднощів, а діяти.
– Ми вітаємо позицію голови обласної Ради в питанні формування місцевого самоврядування нового рівня. Ваша влада обрала правильний і добрий напрямок, – сказав пан Борусевич.
Під час зустрічі сторони обмінялися символічними подарунками, які відображають історію обох країн. Того ж дня пан маршалек разом з приймаючою стороною поклали квіти до пам’ятної дошки Ю.Пілсудському.
Пізніше польська делегація зустрілася з представниками полонійних організацій Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 1 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1180

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація