Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччину відвідав польський сенатор Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк спільно із головою облдержадміністрації Миколою Джигою та міським головою Вінниці Володимиром Гройсманом зустрівся з маршалком Сенату Республіки Польща Богданом Борусевичем, під час його перебування на Вінниччині 1 грудня.

Польський гість разом з делегацією у складі 10-ти осіб прибув в нашу область з робочим візитом, з метою обговорення з владою регіону подальших шляхів співпраці та поглиблення налагоджених контактів між Вінниччиною та Польщею. Напередодні, 30 листопада, маршалек перебував у Києві, де мав офіційні зустрічі із Президентом, Прем’єр-міністром України та головою Верховної Ради.
Вітаючи пана Борусевича на Вінницькій землі, голова облради Сергій Татусяк назвав нашу область унікальною, оскільки вона має найбільше польсько-українських зв’язків.
– На сьогодні існує 185 контактів між територіальними громадами Вінницької області і 10-ти воєводств Польщі. Ці зв’язки налагоджувалися, як культурно-мистецькі, але на сьогодні перейшли в просвітницькі. На навчання до Польщі щороку виїздить кілька делегацій представників органів місцевого самоврядування всіх рівнів, – повідомив маршалку Сергій Татусяк.
Голова зауважив, що Україна знаходиться напередодні впровадження адміністративно-територіальної реформи, яку проводитиме за зразком польської, адже її визнають найдосконалішою у Європі за своєю моделлю.
– Ми вдячні полякам за те, що дали нам приклад, – резюмував С.Татусяк.
Навзаєм Богдан Борусевич подякував владі області за сприяння відкриттю та діяльності польського консульства у Вінниці. А також за можливість побудувати у місті Барі Польський Дім, який має стати осередком культурного життя для представників польської меншини на Поділлі.
Пан маршалек позитивно оцінив прагнення України до реформи в системі місцевого самоуправління. Він порадив керівникам області не боятися труднощів, а діяти.
– Ми вітаємо позицію голови обласної Ради в питанні формування місцевого самоврядування нового рівня. Ваша влада обрала правильний і добрий напрямок, – сказав пан Борусевич.
Під час зустрічі сторони обмінялися символічними подарунками, які відображають історію обох країн. Того ж дня пан маршалек разом з приймаючою стороною поклали квіти до пам’ятної дошки Ю.Пілсудському.
Пізніше польська делегація зустрілася з представниками полонійних організацій Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 1 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація