Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Вінниччину відвідав польський сенатор Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк спільно із головою облдержадміністрації Миколою Джигою та міським головою Вінниці Володимиром Гройсманом зустрівся з маршалком Сенату Республіки Польща Богданом Борусевичем, під час його перебування на Вінниччині 1 грудня.

Польський гість разом з делегацією у складі 10-ти осіб прибув в нашу область з робочим візитом, з метою обговорення з владою регіону подальших шляхів співпраці та поглиблення налагоджених контактів між Вінниччиною та Польщею. Напередодні, 30 листопада, маршалек перебував у Києві, де мав офіційні зустрічі із Президентом, Прем’єр-міністром України та головою Верховної Ради.
Вітаючи пана Борусевича на Вінницькій землі, голова облради Сергій Татусяк назвав нашу область унікальною, оскільки вона має найбільше польсько-українських зв’язків.
– На сьогодні існує 185 контактів між територіальними громадами Вінницької області і 10-ти воєводств Польщі. Ці зв’язки налагоджувалися, як культурно-мистецькі, але на сьогодні перейшли в просвітницькі. На навчання до Польщі щороку виїздить кілька делегацій представників органів місцевого самоврядування всіх рівнів, – повідомив маршалку Сергій Татусяк.
Голова зауважив, що Україна знаходиться напередодні впровадження адміністративно-територіальної реформи, яку проводитиме за зразком польської, адже її визнають найдосконалішою у Європі за своєю моделлю.
– Ми вдячні полякам за те, що дали нам приклад, – резюмував С.Татусяк.
Навзаєм Богдан Борусевич подякував владі області за сприяння відкриттю та діяльності польського консульства у Вінниці. А також за можливість побудувати у місті Барі Польський Дім, який має стати осередком культурного життя для представників польської меншини на Поділлі.
Пан маршалек позитивно оцінив прагнення України до реформи в системі місцевого самоуправління. Він порадив керівникам області не боятися труднощів, а діяти.
– Ми вітаємо позицію голови обласної Ради в питанні формування місцевого самоврядування нового рівня. Ваша влада обрала правильний і добрий напрямок, – сказав пан Борусевич.
Під час зустрічі сторони обмінялися символічними подарунками, які відображають історію обох країн. Того ж дня пан маршалек разом з приймаючою стороною поклали квіти до пам’ятної дошки Ю.Пілсудському.
Пізніше польська делегація зустрілася з представниками полонійних організацій Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 1 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація