9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччину з офіційним візитом відвідає делегація Гомельської області Республіки Білорусь Роздрукувати

2 червня під головуванням очільника Вінницької обласної Ради Сергія Свитка відбулась нарада щодо узгодження програми перебування на Вінниччині делегації Гомельської області Республіки Білорусь на чолі із головою Гомельської обласної Ради депутатів Олегом Борисенком. Візит білоруських колег заплановано на 7-10 червня 2015 року.

Участь у нараді взяли працівники апарату обласної Ради, посадовці облдержадміністрації, керівники окремих районів та підприємств області. В ході наради йшлося про забезпечення візиту білоруських партнерів та здійснення усіх необхідних організаційних заходів. Голова обласної Ради Сергій Свитко дав доручення належно підготуватись до прийому делегації із Гомельщини на обласному рівні.  

В програмі візиту делегації Гомельської області Республіки Білорусь, яку очолюватимуть керівники регіону передбачено: провести офіційну зустріч із очільниками Вінницької області та керівниками підприємств нашого краю, які зацікавлені у співробітництві з Гомельською областю; відвідати окремі райони області; ознайомитись із роботою різних підприємств та закладів Вінниччини з метою налагодження подальшої співпраці. 

Нагадаємо, що 30 жовтня 2014 року Вінницька і Гомельська (Республіка Білорусь) області підписали угоду про співпрацю. Підписання відбулося в Гомелі під час візиту офіційної делегації Вінницької області на чолі із головою Вінницької обласної Ради Сергієм Свитком до Республіки Білорусь.

Повернутись Створено: 2 червня 2015 року, 18:52 Переглядів: 887

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація