21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінниччину занесено до Книги рекордів України Роздрукувати

26 жовтня в приміщені обласної філармонії ім. М.Леонтовича в рамках проекту «Моя Вінниччина» пройшов фестиваль «Відродимо село – розквітне Україна».

Участь у заході взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук,  керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, депутати та працівники виконавчого апарату обласної Ради.   

Виступаючи перед присутніми, Анатолій Олійник зазначив, що під час реалізації проекту «Моя Вінниччина» надихнувся ідеєю створення книги про історію його рідного села Вила Томашпільського району.

– Разом зі своїми земляками та своєю рідною сестрою Надією Дмитрівною за вісім місяців зібрали матеріали про історію свого рідного села для видання книги «Вила», – сказав Анатолій Дмитрович. – Для моїх односельчан, це був всенародний проект. Координаторам виляни приносили багато архівної інформації, спогадів,  матеріалів з історією своїх  родин.  Спільними зусиллями весною цього року світ побачила книга на понад півтисячі сторінок про історію села Вила Томашпільського району, накладом більше 400 примірників.

Анатолій Олійник подякував усім, хто допомагав реалізувати проект «Моя Вінниччина». Завдяки цьому проекту Вінницька область стала рекордсменом у галузі книговидавництва з серії про історії сіл.

В ході урочистостей обласній Раді, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, заслуженому журналісту України, головному редактору журналу «Вінницький край» Вадиму Вітковському та депутату обласної Ради Павлу Каленичу вручили дипломи Книги рекордів України про встановлення рекорду, в категорії «Видавництво» – єдине в Україні найчисленніше, багатотомне видання історій сільських та міських громад однієї області.

Вручав дипломи представник Книги рекордів України у Вінницькій області,  народний художник України Володимир Козюк.

На Вінниччині налічується 1330 сільських, селищних та міських громад. Вінницька обласна Рада разом із журналом «Вінницький край» вперше в Україні і поки єдині, реалізовують амбітний проект за кошти обласного бюджету. На сьогодні видано 28 випусків книг формату А4, загальною кількістю  майже 8 000 сторінок.

Також вперше було нагороджено лауреатною премією ім. Віктора Тимчука українського поета, публіциста, драматурга, перекладача, громадського діяча, члена Національних спілок письменників України та журналістів України Михайла Каменюка. Цією премією відзначають найкращі книжки року, що видані в серії «Моя Вінниччина» журналу «Вінницький край».

Під час заходу вінницька письменниця Ніна Гнатюк урочисто вручила членські квитки Національної спілки письменників України семи вінничанам.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2018 року, 16:30 Переглядів: 1053

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація