Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницька делегація окреслила шляхи співробітництва з Гомельською областю Роздрукувати

За ініціативи обласної Ради та Єврорегіону «Дністер» відбулась поїздка вінницької делегації до Гомельської області (Республіка Білорусь). У рамках візиту пройшов обмін досвідом у сільськогосподарському виробництві й переробній промисловості та налагодження шляхів подальшої співпраці між регіонами в зазначених галузях.

У робочій поїздці до сусідньої держави взяли участь представники обласної Ради, департаментів регіонального економічного розвитку ОДА та агропромислового розвитку ОДА; керівники сільськогосподарських підприємств, промислових підприємств переробної галузі, фермерських господарств, а також медичних закладів області.

Делегація Вінницької області, очолювана першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським, протягом 17–20 червня відвідала низку виробничих підприємств галузі АПК. Зокрема, ознайомилась з роботою радгоспу-комбінату «Зоря», молокопереробним заводом «Мозирські молочні продукти», ВАТ «Мозирський машинобудівний завод», ВАТ «Мілкавіта», ВАТ «Гомсільмаш», ВАТ «Гомельагрокомплект», а також відвідали ДП «Республіканський науково-практичний центр радіаційної медицини та екології людини».

В рамках зустрічей з представниками місцевої влади Мозирского та Гомельського районів обговорювались питання щодо певних розрахунків і прогнозів на подальше співробітництво з нашою областю та обмін досвідом у зазначених галузях виробництва.

У підсумку візиту вінницька делегація запросила керівництво Гомельської області відвідати Вінниччину і взяти участь у святкуванні Дня Незалежності України, а також надала проект угоди про партнерство і співробітництво між нашими областями для вивчення та наступного підписання під час майбутньої зустрічі. 

Повернутись Створено: 23 червня 2014 року, 18:15 Переглядів: 826

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація