23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька делегація окреслила шляхи співробітництва з Гомельською областю Роздрукувати

За ініціативи обласної Ради та Єврорегіону «Дністер» відбулась поїздка вінницької делегації до Гомельської області (Республіка Білорусь). У рамках візиту пройшов обмін досвідом у сільськогосподарському виробництві й переробній промисловості та налагодження шляхів подальшої співпраці між регіонами в зазначених галузях.

У робочій поїздці до сусідньої держави взяли участь представники обласної Ради, департаментів регіонального економічного розвитку ОДА та агропромислового розвитку ОДА; керівники сільськогосподарських підприємств, промислових підприємств переробної галузі, фермерських господарств, а також медичних закладів області.

Делегація Вінницької області, очолювана першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським, протягом 17–20 червня відвідала низку виробничих підприємств галузі АПК. Зокрема, ознайомилась з роботою радгоспу-комбінату «Зоря», молокопереробним заводом «Мозирські молочні продукти», ВАТ «Мозирський машинобудівний завод», ВАТ «Мілкавіта», ВАТ «Гомсільмаш», ВАТ «Гомельагрокомплект», а також відвідали ДП «Республіканський науково-практичний центр радіаційної медицини та екології людини».

В рамках зустрічей з представниками місцевої влади Мозирского та Гомельського районів обговорювались питання щодо певних розрахунків і прогнозів на подальше співробітництво з нашою областю та обмін досвідом у зазначених галузях виробництва.

У підсумку візиту вінницька делегація запросила керівництво Гомельської області відвідати Вінниччину і взяти участь у святкуванні Дня Незалежності України, а також надала проект угоди про партнерство і співробітництво між нашими областями для вивчення та наступного підписання під час майбутньої зустрічі. 

Повернутись Створено: 23 червня 2014 року, 18:15 Переглядів: 792

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація