Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька делегація окреслила шляхи співробітництва з Гомельською областю Роздрукувати

За ініціативи обласної Ради та Єврорегіону «Дністер» відбулась поїздка вінницької делегації до Гомельської області (Республіка Білорусь). У рамках візиту пройшов обмін досвідом у сільськогосподарському виробництві й переробній промисловості та налагодження шляхів подальшої співпраці між регіонами в зазначених галузях.

У робочій поїздці до сусідньої держави взяли участь представники обласної Ради, департаментів регіонального економічного розвитку ОДА та агропромислового розвитку ОДА; керівники сільськогосподарських підприємств, промислових підприємств переробної галузі, фермерських господарств, а також медичних закладів області.

Делегація Вінницької області, очолювана першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським, протягом 17–20 червня відвідала низку виробничих підприємств галузі АПК. Зокрема, ознайомилась з роботою радгоспу-комбінату «Зоря», молокопереробним заводом «Мозирські молочні продукти», ВАТ «Мозирський машинобудівний завод», ВАТ «Мілкавіта», ВАТ «Гомсільмаш», ВАТ «Гомельагрокомплект», а також відвідали ДП «Республіканський науково-практичний центр радіаційної медицини та екології людини».

В рамках зустрічей з представниками місцевої влади Мозирского та Гомельського районів обговорювались питання щодо певних розрахунків і прогнозів на подальше співробітництво з нашою областю та обмін досвідом у зазначених галузях виробництва.

У підсумку візиту вінницька делегація запросила керівництво Гомельської області відвідати Вінниччину і взяти участь у святкуванні Дня Незалежності України, а також надала проект угоди про партнерство і співробітництво між нашими областями для вивчення та наступного підписання під час майбутньої зустрічі. 

Повернутись Створено: 23 червня 2014 року, 18:15 Переглядів: 894

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація