Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька делегація ознайомилася із роботою канадських підприємств Роздрукувати

Перебуваючи другий день у канадському місті Торонто, вінницька делегація, до складу якої ввійшли й депутати обласної Ради – Дмитро Чаленко, Андрій Поліщук та Ігор Лещенко, ознайомилася із роботою низки підприємств різних виробничих галузей. Це невеликі за обсягами, але змістовні за виробництвом актуальної продукції приватні науково-виробничі фірми. 

Найперше, що цікавило учасників делегації, – це виробництво сільськогосподарської продукції та переробної промисловості. Так, делегація оглянула дослідну станцію з вирощення курей «Аркелл», де науково вивчають природний розвиток птиці, уніфікують вирощування курятини для досягнення оптимальних результатів виробництва м’яса птиці, яєць та іншої продукції птахівництва. Дослідницька станція птахів зосереджена в активному природному й науковому середовищі, яке включає в себе генетику, харчування, розмноження, поведінку та життя бройлерів, молодняка, курей-несучок та індиків.

Для Вінниччини такий досвід цікавий, адже в області працює аграрний холдинг «Миронівський хлібопродукт», який є європейським лідером у виробництві м’яса курятини,  тому будь-який іноземний передовий досвід є цікавим і корисним.

Одночасно корисним і пізнавальним виявився візит на невеличкий завод із виробництва алюмінієвого зварювального дроту «Нексал Алюмініум», основна мета якого – забезпечення клієнтів продукцією найвищої якості, що використовується для зварювання алюмінієвих елементів та частин різних конструкцій. Компанія працює з 1973 року і є піонером у впровадженні багатьох високостандартних технологій зварювання. Цей сучасний виробничий комплекс поєднує в собі інноваційні процеси з індивідуально вбудованим обладнанням.

Господарі компанії – батько і син, Михайло й Олег Маснюки мають українське коріння, володіють рідною мовою і активно цікавляться подіями в нашій країні. Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій розповів підприємцям про суспільно-політичну та економічну ситуацію як в країні, так, зокрема, і на Вінниччині, відповів на їхні запитання стосовно можливості інвестування в економіку області, розвитку спільних інтересів, що є цілком реальним. Учасники української делегації ознайомились із підприємством та висловили сподівання, що зустріч із «українськими канадцями» буде початком довготривалого співробітництва.

Завершився другий день перебування офіційної делегації Вінниччини у Торонто робочою вечерею її учасників спільно із Генеральним Консулом України у Торонто Андрієм Веселовським та керівництвом Конгресу українців Канади – організації, яка з 1940-го року активно представляє наші інтереси в цій країні. Конгрес українців Канади – це громадська представницька організація, яка об’єднує 33 громадські організації та їхні філіали на всій території держави. КУК на сьогодні сприяє українцям, які опинились у Канаді у їхньому навчанні, працевлаштуванні, сприяє збереженню етнічної й духовної самобутності, культурних та побутових традицій.

Також Конгрес українців Канади презентує інтереси української діаспори в Уряді країни та інших державних інституціях, допомагає вирішенню юридичних й адміністративних питань. На зустрічі із вінницькою делегацією організацію представив заступник її голови пан Маркіян Швець, який разом із колегами презентував її структуру та розповів про основні аспекти діяльності КУК, надавши конкретні пропозиції щодо співпраці із «Вінницьким бізнес клубом» та всією областю.

 

 

Повернутись Створено: 21 листопада 2018 року, 12:28 Переглядів: 409

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація