Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Вінницька делегація ознайомилася з досвідом проведення адміністративно-територіальної реформи Латвії Роздрукувати

У рамках роботи дискусійної панелі «Роль ЗМІ в контексті національних меншин» Міжнародної конференції, присвяченої питанням міждержавної інтеграції, захисту людини і представників національних товариств 8 грудня заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк на запрошення директора Департаменту планування національної Ради ЗМІ Латвії Улдіса Ліелпетерса продовжили дискусійну панель  у секції «Досвід роздержавлення державних та комунальних ЗМІ в країнах Східної Європи».

Під час спілкування представники вінницької делегації наголосили на важливості ЗМІ для комунікацій та спілкування, їхнього впливу на діалог різних суспільних груп та необхідності вироблення якісного конкурентоспроможного контенту.

Ігор Хміль та Олександр Крученюк на Латвійському національному телебаченні в ході зустрічі із заступником генерального директора Сергієм Нестеровим обговорили питання обміну досвідом представниками ЗМІ Вінниччини і Латвії.

Також провели зустріч зі старшим радником Асоціації самоуправлінь Латвії Марисом Пукисом.

– Асоціації у цій європейській країні збирають і аналізують інформацію про діяльність органів місцевого самоврядування, узагальнюють та пропагують кращий досвід, ведуть освітню діяльність, спрямовану як на підвищення кваліфікації кадрів органів місцевого самоврядування, так і на залучення громадян до процесу вирішення проблем на місцевому рівні, – прокоментував заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

Завершальним етапом перебування вінницької делегації у Латвійській Республіці стало ознайомлення з досвідом проведення адміністративно-територіальної реформи та підтримки регіонального розвитку Латвії в контексті використання інструментів регіональної політики, який був продемонстрований начальником відділу регіонального планування Міністерства захисту середовища та регіонального розвитку Євгенією Бутницькою.

Під час робочого візиту члени делегації отримали можливість відвідати конкуренто активні підприємства та організації Латвії, зокрема, електронно-промислову компанію HANSAMATRIX та архітектурне бюро SARMAINORDE.

 

Повернутись Створено: 12 грудня 2017 року, 13:04 Переглядів: 351

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація