Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницька делегація ознайомилася з досвідом проведення адміністративно-територіальної реформи Латвії Роздрукувати

У рамках роботи дискусійної панелі «Роль ЗМІ в контексті національних меншин» Міжнародної конференції, присвяченої питанням міждержавної інтеграції, захисту людини і представників національних товариств 8 грудня заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк на запрошення директора Департаменту планування національної Ради ЗМІ Латвії Улдіса Ліелпетерса продовжили дискусійну панель  у секції «Досвід роздержавлення державних та комунальних ЗМІ в країнах Східної Європи».

Під час спілкування представники вінницької делегації наголосили на важливості ЗМІ для комунікацій та спілкування, їхнього впливу на діалог різних суспільних груп та необхідності вироблення якісного конкурентоспроможного контенту.

Ігор Хміль та Олександр Крученюк на Латвійському національному телебаченні в ході зустрічі із заступником генерального директора Сергієм Нестеровим обговорили питання обміну досвідом представниками ЗМІ Вінниччини і Латвії.

Також провели зустріч зі старшим радником Асоціації самоуправлінь Латвії Марисом Пукисом.

– Асоціації у цій європейській країні збирають і аналізують інформацію про діяльність органів місцевого самоврядування, узагальнюють та пропагують кращий досвід, ведуть освітню діяльність, спрямовану як на підвищення кваліфікації кадрів органів місцевого самоврядування, так і на залучення громадян до процесу вирішення проблем на місцевому рівні, – прокоментував заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

Завершальним етапом перебування вінницької делегації у Латвійській Республіці стало ознайомлення з досвідом проведення адміністративно-територіальної реформи та підтримки регіонального розвитку Латвії в контексті використання інструментів регіональної політики, який був продемонстрований начальником відділу регіонального планування Міністерства захисту середовища та регіонального розвитку Євгенією Бутницькою.

Під час робочого візиту члени делегації отримали можливість відвідати конкуренто активні підприємства та організації Латвії, зокрема, електронно-промислову компанію HANSAMATRIX та архітектурне бюро SARMAINORDE.

 

Повернутись Створено: 12 грудня 2017 року, 13:04 Переглядів: 320

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація