17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Вінницька делегація ознайомилася з досвідом проведення адміністративно-територіальної реформи Латвії Роздрукувати

У рамках роботи дискусійної панелі «Роль ЗМІ в контексті національних меншин» Міжнародної конференції, присвяченої питанням міждержавної інтеграції, захисту людини і представників національних товариств 8 грудня заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк на запрошення директора Департаменту планування національної Ради ЗМІ Латвії Улдіса Ліелпетерса продовжили дискусійну панель  у секції «Досвід роздержавлення державних та комунальних ЗМІ в країнах Східної Європи».

Під час спілкування представники вінницької делегації наголосили на важливості ЗМІ для комунікацій та спілкування, їхнього впливу на діалог різних суспільних груп та необхідності вироблення якісного конкурентоспроможного контенту.

Ігор Хміль та Олександр Крученюк на Латвійському національному телебаченні в ході зустрічі із заступником генерального директора Сергієм Нестеровим обговорили питання обміну досвідом представниками ЗМІ Вінниччини і Латвії.

Також провели зустріч зі старшим радником Асоціації самоуправлінь Латвії Марисом Пукисом.

– Асоціації у цій європейській країні збирають і аналізують інформацію про діяльність органів місцевого самоврядування, узагальнюють та пропагують кращий досвід, ведуть освітню діяльність, спрямовану як на підвищення кваліфікації кадрів органів місцевого самоврядування, так і на залучення громадян до процесу вирішення проблем на місцевому рівні, – прокоментував заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

Завершальним етапом перебування вінницької делегації у Латвійській Республіці стало ознайомлення з досвідом проведення адміністративно-територіальної реформи та підтримки регіонального розвитку Латвії в контексті використання інструментів регіональної політики, який був продемонстрований начальником відділу регіонального планування Міністерства захисту середовища та регіонального розвитку Євгенією Бутницькою.

Під час робочого візиту члени делегації отримали можливість відвідати конкуренто активні підприємства та організації Латвії, зокрема, електронно-промислову компанію HANSAMATRIX та архітектурне бюро SARMAINORDE.

 

Повернутись Створено: 12 грудня 2017 року, 13:04 Переглядів: 418

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація