Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька делегація ознайомилася з досвідом проведення адміністративно-територіальної реформи Латвії Роздрукувати

У рамках роботи дискусійної панелі «Роль ЗМІ в контексті національних меншин» Міжнародної конференції, присвяченої питанням міждержавної інтеграції, захисту людини і представників національних товариств 8 грудня заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк на запрошення директора Департаменту планування національної Ради ЗМІ Латвії Улдіса Ліелпетерса продовжили дискусійну панель  у секції «Досвід роздержавлення державних та комунальних ЗМІ в країнах Східної Європи».

Під час спілкування представники вінницької делегації наголосили на важливості ЗМІ для комунікацій та спілкування, їхнього впливу на діалог різних суспільних груп та необхідності вироблення якісного конкурентоспроможного контенту.

Ігор Хміль та Олександр Крученюк на Латвійському національному телебаченні в ході зустрічі із заступником генерального директора Сергієм Нестеровим обговорили питання обміну досвідом представниками ЗМІ Вінниччини і Латвії.

Також провели зустріч зі старшим радником Асоціації самоуправлінь Латвії Марисом Пукисом.

– Асоціації у цій європейській країні збирають і аналізують інформацію про діяльність органів місцевого самоврядування, узагальнюють та пропагують кращий досвід, ведуть освітню діяльність, спрямовану як на підвищення кваліфікації кадрів органів місцевого самоврядування, так і на залучення громадян до процесу вирішення проблем на місцевому рівні, – прокоментував заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

Завершальним етапом перебування вінницької делегації у Латвійській Республіці стало ознайомлення з досвідом проведення адміністративно-територіальної реформи та підтримки регіонального розвитку Латвії в контексті використання інструментів регіональної політики, який був продемонстрований начальником відділу регіонального планування Міністерства захисту середовища та регіонального розвитку Євгенією Бутницькою.

Під час робочого візиту члени делегації отримали можливість відвідати конкуренто активні підприємства та організації Латвії, зокрема, електронно-промислову компанію HANSAMATRIX та архітектурне бюро SARMAINORDE.

 

Повернутись Створено: 12 грудня 2017 року, 13:04 Переглядів: 296

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація