2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька делегація перебуває з робочим візитом у Латвійській Республіці Роздрукувати

На запрошення української діаспори Латвійської Республіки, громадської організації «Об’єднання українських товариств Латвії» та Міністерства культури Латвійської Республіки з 6 по 10 грудня офіційна делегація Вінницької області у складі заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля, заступника голови облдерждміністрації Олександра Крученюка і начальника управління у справах національностей та релігій облдерждміністрації Ігоря Салецького перебуває з робочим візитом у Латвійській Республіці.

Візит відбувається в рамках проведення в м. Ризі Міжнародної конференції «Співпраця різних національностей, можливості і проблеми». Метою конференції є питання міждержавної інтеграції, захист людини і представників національних товариств, обговорення проблематики міграційних процесів й адаптації етнічних спільнот у системі державного самоврядування Латвії.

Нагадаємо, що в серпні 2016 року було підписано Угоду про співробітництво між Радою національних товариств Вінниччини та  Об’єднанням українських товариств Латвії.

Робоча поїздка розпочалась із  відвідин Ризької української середньої школи, що є єдиною українською школою в країні. Директор школи Лідія Кравченко ознайомила вінницьку делегацію із організацією роботи навчального закладу, запропонувала поспілкуватися з учнями та персоналом школи.

– Навчання в школі проводиться за двомовною системою – українською 40% та латиською 60% мовами.  У навчально-виховному процесі школи поєднується два завдання – виховання майбутніх громадян Латвії та закріплення в них глибокої шани до своєї етнічної Батьківщини – України. Заклад пройшов державну акредитацію і фінансується з держбюджету Латвії, – розповіла керівник закладу.

Для  поповнення фонду шкільної бібліотеки вінницька делегація подарувала книги, які популяризують українські традиції і культуру України та, зокрема, Вінниччину.

В ході міжнародного візиту відбулася офіційна зустріч  членів делегації з керівництвом Ризької крайової думи, на якій обговорено загальні тенденції співпраці між Вінниччиною та Латвійською республікою.

Під час зустрічі вінничани поінформували про стан соціально-економічного розвитку регіону, його інвестиційний та туристичний потенціал.

В подальшому, в рамках перебування делегації у Республіці Латвія, заплановано візити вінничан до архітектурного бюро «Sarma i Norde», що є розробником  великого багатофункціонального торгового центру Akropole, ознайомлення з досвідом латвійських підприємців в проектуванні та будівництві об’єктів у країні та за кордоном, а також знайомство з організацією роботи ЗМІ з висвітлення роботи органів влади.

За інформацією Вінницької обласної державної адміністрації.

Повернутись Створено: 8 грудня 2017 року, 12:15 Переглядів: 422

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація