Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницька делегація перебуває з робочим візитом у Латвійській Республіці Роздрукувати

На запрошення української діаспори Латвійської Республіки, громадської організації «Об’єднання українських товариств Латвії» та Міністерства культури Латвійської Республіки з 6 по 10 грудня офіційна делегація Вінницької області у складі заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля, заступника голови облдерждміністрації Олександра Крученюка і начальника управління у справах національностей та релігій облдерждміністрації Ігоря Салецького перебуває з робочим візитом у Латвійській Республіці.

Візит відбувається в рамках проведення в м. Ризі Міжнародної конференції «Співпраця різних національностей, можливості і проблеми». Метою конференції є питання міждержавної інтеграції, захист людини і представників національних товариств, обговорення проблематики міграційних процесів й адаптації етнічних спільнот у системі державного самоврядування Латвії.

Нагадаємо, що в серпні 2016 року було підписано Угоду про співробітництво між Радою національних товариств Вінниччини та  Об’єднанням українських товариств Латвії.

Робоча поїздка розпочалась із  відвідин Ризької української середньої школи, що є єдиною українською школою в країні. Директор школи Лідія Кравченко ознайомила вінницьку делегацію із організацією роботи навчального закладу, запропонувала поспілкуватися з учнями та персоналом школи.

– Навчання в школі проводиться за двомовною системою – українською 40% та латиською 60% мовами.  У навчально-виховному процесі школи поєднується два завдання – виховання майбутніх громадян Латвії та закріплення в них глибокої шани до своєї етнічної Батьківщини – України. Заклад пройшов державну акредитацію і фінансується з держбюджету Латвії, – розповіла керівник закладу.

Для  поповнення фонду шкільної бібліотеки вінницька делегація подарувала книги, які популяризують українські традиції і культуру України та, зокрема, Вінниччину.

В ході міжнародного візиту відбулася офіційна зустріч  членів делегації з керівництвом Ризької крайової думи, на якій обговорено загальні тенденції співпраці між Вінниччиною та Латвійською республікою.

Під час зустрічі вінничани поінформували про стан соціально-економічного розвитку регіону, його інвестиційний та туристичний потенціал.

В подальшому, в рамках перебування делегації у Республіці Латвія, заплановано візити вінничан до архітектурного бюро «Sarma i Norde», що є розробником  великого багатофункціонального торгового центру Akropole, ознайомлення з досвідом латвійських підприємців в проектуванні та будівництві об’єктів у країні та за кордоном, а також знайомство з організацією роботи ЗМІ з висвітлення роботи органів влади.

За інформацією Вінницької обласної державної адміністрації.

Повернутись Створено: 8 грудня 2017 року, 12:15 Переглядів: 328

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація