Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька делегація перебуває з робочим візитом у Латвійській Республіці Роздрукувати

На запрошення української діаспори Латвійської Республіки, громадської організації «Об’єднання українських товариств Латвії» та Міністерства культури Латвійської Республіки з 6 по 10 грудня офіційна делегація Вінницької області у складі заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля, заступника голови облдерждміністрації Олександра Крученюка і начальника управління у справах національностей та релігій облдерждміністрації Ігоря Салецького перебуває з робочим візитом у Латвійській Республіці.

Візит відбувається в рамках проведення в м. Ризі Міжнародної конференції «Співпраця різних національностей, можливості і проблеми». Метою конференції є питання міждержавної інтеграції, захист людини і представників національних товариств, обговорення проблематики міграційних процесів й адаптації етнічних спільнот у системі державного самоврядування Латвії.

Нагадаємо, що в серпні 2016 року було підписано Угоду про співробітництво між Радою національних товариств Вінниччини та  Об’єднанням українських товариств Латвії.

Робоча поїздка розпочалась із  відвідин Ризької української середньої школи, що є єдиною українською школою в країні. Директор школи Лідія Кравченко ознайомила вінницьку делегацію із організацією роботи навчального закладу, запропонувала поспілкуватися з учнями та персоналом школи.

– Навчання в школі проводиться за двомовною системою – українською 40% та латиською 60% мовами.  У навчально-виховному процесі школи поєднується два завдання – виховання майбутніх громадян Латвії та закріплення в них глибокої шани до своєї етнічної Батьківщини – України. Заклад пройшов державну акредитацію і фінансується з держбюджету Латвії, – розповіла керівник закладу.

Для  поповнення фонду шкільної бібліотеки вінницька делегація подарувала книги, які популяризують українські традиції і культуру України та, зокрема, Вінниччину.

В ході міжнародного візиту відбулася офіційна зустріч  членів делегації з керівництвом Ризької крайової думи, на якій обговорено загальні тенденції співпраці між Вінниччиною та Латвійською республікою.

Під час зустрічі вінничани поінформували про стан соціально-економічного розвитку регіону, його інвестиційний та туристичний потенціал.

В подальшому, в рамках перебування делегації у Республіці Латвія, заплановано візити вінничан до архітектурного бюро «Sarma i Norde», що є розробником  великого багатофункціонального торгового центру Akropole, ознайомлення з досвідом латвійських підприємців в проектуванні та будівництві об’єктів у країні та за кордоном, а також знайомство з організацією роботи ЗМІ з висвітлення роботи органів влади.

За інформацією Вінницької обласної державної адміністрації.

Повернутись Створено: 8 грудня 2017 року, 12:15 Переглядів: 302

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація