Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька делегація переймає досвід італійців Роздрукувати

В ході робочого візиту вінницької делегації до Італійської Республіки, в рамках реалізації спільного проекту «Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення і вдосконалення професійних навичок в галузі управління відходами у Вінницькій області», голова обласної Ради Анатолій Олійник перебуває в місті Тревізо.

Переймати досвід італійців також поїхали заступник голови Вінницької ОДА Василь Броварник, директор КУП «Ековін» Володимир Чорновол, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА Сергій Волков, генеральний директор підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець, заступник керівника - завідувач Центру промоції та зовнішніх зв’язків Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Ольга Олійник.

Сьогодні, 23 листопада, відбулася зустріч вінницької делегації з віце-президентом АТ «Контаріна» пані Лісією Нарддіно, під час якої обговорено питання щодо управління відходами. Також заплановано низку зустрічей з керівниками підприємств Італійської Республіки, які працюють в системі поводження з твердими відходами.

Протягом візиту вінницька делегація візьме участь у зустрічі з президентом і генеральним директором АТ «Контаріна» та місцевими органами влади. Вінничани також відвідають «Ecodesk» і «Ecocentre», сміттєпереробні заводи, старий полігон та дізнаються про моделі збору відходів в АТ «Контаріна».

Варто зазначити, що 12 липня 2016 року у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів Вінницької області відбувся семінар у рамках проекту «Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення і вдосконалення професійних навичок у галузі управління відходами у Вінницькій області». Під час тренінгу із заступниками голів райдержаміністрацій та міських голів, а також селищними головами своїм досвідом поділилися італійські спеціалісти – представник акціонерного товариства «Контаріна»  Марко Маттіелло і представник Неурядової організації «Аграрна школа дель Парко ді Монца» Альберто Конфалоньєрі.

Вони поінформували, що Вінниччина – єдина серед областей України, яка отримала грант на реалізацію спільного проекту з італійською стороною у галузі управління відходами.

В ході роботи семінару представники акціонерного товариства «Контаріна»  Марко Маттіелло та Неурядової організації «Аграрна школа дель Парко ді Монца» Альберто Конфалоньєрі провели для учасників семінару практичний тренінг на теми: «Турбота про навколишнє середовище» і «План з управління відходами: комунікація та тренінг».

 

Повернутись Створено: 23 листопада 2016 року, 14:30 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація