Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька делегація переймала економічний досвід в Польщі Роздрукувати

14-15 листопада офіційна делегація Вінниччини, у складі першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, заступника керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігоря Хміля, в.о. директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерія Нікітюка, з офіційним візитом перебувала у Лодзинському воєводстві Республіки Польща, з метою участі у IХ-му Європейському Економічному Форумі.

14 листопада делегація разом з іншими учасниками Форуму взяла участь у виїзному візиті до м. Кутно Лодзинського воєводства, де ознайомилась із функціонуванням залізничного контейнерного терміналу РСС Intermodal - першого повністю функціонально логістично-розвантажувального центру, здатного обслуговувати вантажі, які прибувають і відправляються з центральної Польщі на схід, захід, і в напрямках північ-південь.

Також члени делегації, разом з мером м. Кутно паном Збігневом Бужинські, оглянули спеціальну економічну зону у місті, яка є однією з частин Лодзинської спеціальної економічної зони. Пан Бужинські ознайомив делегатів з історією створення цієї зони, її перевагами для об'єктів, які в ній функціонують, та самого міста, на території якого вона знаходиться. Також поінформував про додаткові переваги та пільги у рамках зони.

(Довідково: спеціальна економічна зона у Кутно функціонує з 2003 року. На сьогоднішній день в ній працюють 30 великих фірм, які забезпечують роботою близько 8 тис осіб. Минулорічний дохід у бюджет м. Кутно від спеціальної економічної зони склав понад 220 млн злотих).

Після ознайомлення зі спеціальною економічною зоною, пан мер провів невелику екскурсію по місту, показавши найбільш вдалі інвестиційні проекти, зокрема, міський аквапарк і центр активних розваг (загальний розмір інвестицій - 41 млн злотих). Також пан Бужинські показав делегатам Європейський центр бейсболу, в якому проходять світові дитячі ліги. Після екскурсії у мерії відбулася офіційна зустріч, під час якої пан мер презентував своє місто, його потенціал та коротко ознайомив з основними інвестиційними досягненнями.

Після візиту до м. Кутно, українська делегація взяла участь у панельних дискусіях та виставках IХ-го Європейського Економічного Форуму, зокрема, щодо співпраці країн Вишеградської четвірки, їхнього досвіду у регіональному співробітництві та напрямів співпраці з країнами-сусідами і Китаєм. Крім того, під час зустрічей обговорювались також економічні тренди європейської та світової економіки, перспективні галузі промисловості для залучення інвестицій і здійснення експортно-імпортних операцій.

Під час Форуму делегація Вінницької області мала змогу зустрітися з Віце-маршалком Лодзинського воєводства паном Даріушем Клімчаком та заступником директора Департаменту промоції і міжнародного співробітництва Маршалківської управи пані Доротою Пісарською, з якими обговорили перспективні напрями лодзинсько-вінницької співпраці та питання взаємних обміну делегаціями, з метою набуття досвіду.

Після Форуму делегати ознайомилися з роботою Лодзинського Арт_Інкубатора, який надає допомогу компаніям з мистецьких галузей в найважчий момент їхньої діяльності, тобто на початку і протягом перших років діяльності. Компанії в рамках інкубатора можуть розвивати бізнес, користуючись пільговими умовами, а саме: мають доступ до приміщень різного виду, потужної платформи електронних послуг, а також до консультантів й інструкторів. Це перший проект всебічної підтримки підприємництва у мистецькій індустрії в Польщі.

Також Вінницька делегація відвідала урочисту церемонію нагородження «Найпотужніші в бізнесі 2016», в рамках якої були відзначені провідні фірми Лодзинського воєвоства.

 

Повернутись Створено: 16 листопада 2016 року, 12:05 Переглядів: 682

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація