9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька делегація привітала поляків з Днем незалежності Роздрукувати

 На запрошення Маршалка Свєнтокшиського воєводства (Республіка Польща) - Адама Ярубаса,  10-12 листопада поточного року  в місті Кельце з офіційним візитом перебувала делегація Вінницької області з метою участі в урочистостях з нагоди  96-ї річниці здобуття Польщею Незалежності.

 Очолював делегацію – перший заступник голови обласної Ради - Ігор Кревський, до її складу  входили  – начальник управління культури і туризму облдержадміністрації– Марія Скрипник та заступник начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради – Василь Сосюк.

 На площі Свободи, в центрі міста Кельце, де проводилась урочиста церемонія польські жителі з оплесками зустрічали делегацію Вінниччини під час покладання квітів до пам’ятника Пілсудському. Того ж дня відбулась офіційна зустріч з керівництвом воєводства та міста Кельце, де обговорювалися питання подальшого поглиблення існуючого міжрегіонального співробітництва та партнерських контактів між територіальними громадами Вінницької області і Свєнтокшиського воєводства, встановлення нових партнерських контактів, залучення коштів ЄС, написання спільних грантових проектів, культурний обмін та покращення бізнесових зв’язків на міжрегіональному рівні.

З словами подяки, поваги та підтримки до жителів Вінницької області зверталась воєвода Свєнтокшиський – Божентина Палка-Коруба.  

Повернутись Створено: 17 листопада 2014 року, 16:01 Переглядів: 911

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація