Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька делегація у Лодзі переймає досвід діяльності Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

 До Лодзинського воєводства республіки Польща поїхала офіційна делегація у складі вінницьких підприємців та депутатів обласної Ради. Очолив делегацію голова Вінницької облради Анатолій Олійник. Мета поїздки – проведення переговорів для підписання договорів щодо співпраці між Вінницькою та Лодзинською Агенціями регіонального розвитку. Агенція у м. Лодзь діє з 1991 року, має серйозні здобутки і готова поділитися досвідом залучення та впровадження інвестицій.

Зранку делегація зустрілась з Маршалеком Лодзинського воєводства Вітольдом  Стемпенем. Разом відвідали Лодзинський науково-технологічний парк. Він діє для створення і розвитку компаній з новими технологіями, а також для підтримки економіки. 

Далі члени делегації поїхали до Інституту теплотехніки. Там ознайомились з основними напрямами роботи. Інститут  перевіряє опалювальне обладнання та визначає ефективність енергоспоживання, відповідність технічних стандартів і рівня захисту повітря.

 Потім вінничани відвідали офіс Агенції регіонального розвитку. Під час зустрічі проведено консультації щодо створення Агенції у Вінницькій області. Використовуючи досвід цієї інституції  планується організація роботи вінницької Агенції. 

Лодзинську Агенцію засновано 29 жовтня 1991 року, як апарат, що підтримує розвиток  малого і середнього бізнесу за допомогою розробки та реалізації програм, що фінансуються з фондів ЄС. Сьогодні Агенція діє як регіональний фінансовий інститут, відповідальний за реалізацію програм для фінансування інвестицій в нові технології. Агенція є постачальником комплексних послуг, пов'язаних із залученням коштів різних програм. Агенція не працює для отримання прибутку чи будь-яких вільних коштів, призначених для статутних цілей, а лише виступає як бізнес-середовище та підтримує економічний розвитку регіону.

Увечері 1 квітня вінницька делегація повертається в Україну.

Повернутись Створено: 1 квітня 2016 року, 13:46 Переглядів: 1213

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація