Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницька делегація у Лодзі переймає досвід діяльності Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

 До Лодзинського воєводства республіки Польща поїхала офіційна делегація у складі вінницьких підприємців та депутатів обласної Ради. Очолив делегацію голова Вінницької облради Анатолій Олійник. Мета поїздки – проведення переговорів для підписання договорів щодо співпраці між Вінницькою та Лодзинською Агенціями регіонального розвитку. Агенція у м. Лодзь діє з 1991 року, має серйозні здобутки і готова поділитися досвідом залучення та впровадження інвестицій.

Зранку делегація зустрілась з Маршалеком Лодзинського воєводства Вітольдом  Стемпенем. Разом відвідали Лодзинський науково-технологічний парк. Він діє для створення і розвитку компаній з новими технологіями, а також для підтримки економіки. 

Далі члени делегації поїхали до Інституту теплотехніки. Там ознайомились з основними напрямами роботи. Інститут  перевіряє опалювальне обладнання та визначає ефективність енергоспоживання, відповідність технічних стандартів і рівня захисту повітря.

 Потім вінничани відвідали офіс Агенції регіонального розвитку. Під час зустрічі проведено консультації щодо створення Агенції у Вінницькій області. Використовуючи досвід цієї інституції  планується організація роботи вінницької Агенції. 

Лодзинську Агенцію засновано 29 жовтня 1991 року, як апарат, що підтримує розвиток  малого і середнього бізнесу за допомогою розробки та реалізації програм, що фінансуються з фондів ЄС. Сьогодні Агенція діє як регіональний фінансовий інститут, відповідальний за реалізацію програм для фінансування інвестицій в нові технології. Агенція є постачальником комплексних послуг, пов'язаних із залученням коштів різних програм. Агенція не працює для отримання прибутку чи будь-яких вільних коштів, призначених для статутних цілей, а лише виступає як бізнес-середовище та підтримує економічний розвитку регіону.

Увечері 1 квітня вінницька делегація повертається в Україну.

Повернутись Створено: 1 квітня 2016 року, 13:46 Переглядів: 1245

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація