Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька делегація відбула до Брюсселю для участі в Open Days 2013 Роздрукувати

7-9 жовтня делегація Вінницької області на чолі з головою обласної Ради, головою Єврорегіону «Дністер» Сергієм Татусяком перебуватимуть у Брюсселі з метою участі у заходах з нагоди Європейського тижня регіонів (Open Days 2013).

В рамках програми вінничани візьмуть участь у семінарах: «Головні проекти на 2014-2020 рр.», «Розвинені міста та регіони: стратегії їхнього розвитку на 2014-2020 рр.», «Нові територіальні особливості та Європейське угруповання територіальної співпраці у європейських територіальних програмах співробітництва», «Участь малих і середніх підприємств в Європейському територіальному співробітництві: як використовувати допомогу держави і права інтелектуальної власності в контексті ЄТС-проектів».

Крім того, С.Татусяк проведе низку зустрічей з європредставниками та польськими колегами. Зокрема, з Виконавчим директором Європейського фонду підтримки демократії Є.Помяновським та керівником структурного підрозділу Європейської служби зовнішньополітичної діяльності з питань двосторонніх відносин ЄС з країнами Східного партнерства Дірком Шубелем.

А також з представниками Мазовецького, Сьвєнтокшиського, Люблінського, Підкарпатського, Вармінсько-Мазурського та Підляшського воєводств у Брюсселі.

У ході цих заходів вінницька делегація має на меті встановити нові партнерські контакти та вийти на цікаві проекти Євросоюзу, участь у яких може брати Єврорегіон «Дністер» і Вінниччина зокрема.

Повернутись Створено: 7 жовтня 2013 року, 11:39 Переглядів: 689

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація