Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька делегація відбула до Брюсселю для участі в Open Days 2013 Роздрукувати

7-9 жовтня делегація Вінницької області на чолі з головою обласної Ради, головою Єврорегіону «Дністер» Сергієм Татусяком перебуватимуть у Брюсселі з метою участі у заходах з нагоди Європейського тижня регіонів (Open Days 2013).

В рамках програми вінничани візьмуть участь у семінарах: «Головні проекти на 2014-2020 рр.», «Розвинені міста та регіони: стратегії їхнього розвитку на 2014-2020 рр.», «Нові територіальні особливості та Європейське угруповання територіальної співпраці у європейських територіальних програмах співробітництва», «Участь малих і середніх підприємств в Європейському територіальному співробітництві: як використовувати допомогу держави і права інтелектуальної власності в контексті ЄТС-проектів».

Крім того, С.Татусяк проведе низку зустрічей з європредставниками та польськими колегами. Зокрема, з Виконавчим директором Європейського фонду підтримки демократії Є.Помяновським та керівником структурного підрозділу Європейської служби зовнішньополітичної діяльності з питань двосторонніх відносин ЄС з країнами Східного партнерства Дірком Шубелем.

А також з представниками Мазовецького, Сьвєнтокшиського, Люблінського, Підкарпатського, Вармінсько-Мазурського та Підляшського воєводств у Брюсселі.

У ході цих заходів вінницька делегація має на меті встановити нові партнерські контакти та вийти на цікаві проекти Євросоюзу, участь у яких може брати Єврорегіон «Дністер» і Вінниччина зокрема.

Повернутись Створено: 7 жовтня 2013 року, 11:39 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація