Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінницька делегація відбула до Брюсселю для участі в Open Days 2013 Роздрукувати

7-9 жовтня делегація Вінницької області на чолі з головою обласної Ради, головою Єврорегіону «Дністер» Сергієм Татусяком перебуватимуть у Брюсселі з метою участі у заходах з нагоди Європейського тижня регіонів (Open Days 2013).

В рамках програми вінничани візьмуть участь у семінарах: «Головні проекти на 2014-2020 рр.», «Розвинені міста та регіони: стратегії їхнього розвитку на 2014-2020 рр.», «Нові територіальні особливості та Європейське угруповання територіальної співпраці у європейських територіальних програмах співробітництва», «Участь малих і середніх підприємств в Європейському територіальному співробітництві: як використовувати допомогу держави і права інтелектуальної власності в контексті ЄТС-проектів».

Крім того, С.Татусяк проведе низку зустрічей з європредставниками та польськими колегами. Зокрема, з Виконавчим директором Європейського фонду підтримки демократії Є.Помяновським та керівником структурного підрозділу Європейської служби зовнішньополітичної діяльності з питань двосторонніх відносин ЄС з країнами Східного партнерства Дірком Шубелем.

А також з представниками Мазовецького, Сьвєнтокшиського, Люблінського, Підкарпатського, Вармінсько-Мазурського та Підляшського воєводств у Брюсселі.

У ході цих заходів вінницька делегація має на меті встановити нові партнерські контакти та вийти на цікаві проекти Євросоюзу, участь у яких може брати Єврорегіон «Дністер» і Вінниччина зокрема.

Повернутись Створено: 7 жовтня 2013 року, 11:39 Переглядів: 713

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація