Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінницька делегація відвідала Національний Фестиваль Яблука в Сороках Республіки Молдова Роздрукувати

VII Національний Фестиваль Яблука в Сороках Республіки Молдова започаткований ще в 2011 році садівниками Сорокського району. На сьогодні вони обробляють понад 10 тисяч гектарів яблуневих садів. Це – найбільше в республіці.

17 вересня вінницька делегація на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником взяла участь  у фестивалі. До складу делегації увійшли заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, депутати обласної Ради Михайло Вдовцов та Степан Шимко, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, голова ФГ «Лан», с. Клембівка Григорій Мельник, генеральний директор корпорації «Вінницясадвинпром» Анатолій Семенюк, директор ПАТ «Поділля» Ганна Миронишина та голова ТОВ «Шанс» Микола Джур з Могилів-Подільського району, голова Ямпільської районної ради Сергій Гаджук, депутати районної ради Ірина Савицька, Людмила Кінзерська, Григорій Мельник, Клембівський сільський голова Валентина Зарічна-Бобошко.

Привітати учасників національного фестивалю приїхали посли США та КНР, парламентарі Республіки Молдова, Міністр освіти, культури та досліджень Моніка Бабук,  Міністр регіонального розвитку, сільського господарства та екології Василь Битка,  заступник керівника повіту Сучава Республіки Румунія Віорел Середінчук, голова Асоціації «Молдова Фрукт» Віталій Борінчук, представники сільських громад Сорокського району.

Голова Сорокського району Геннадій Мунтян привітав громаду міста Сороки зі святом та надав слово голові Вінницької обласної Ради Анатолію Олійнику.

– Відносини між Республікою Молдова та Україною відзначені багатовіковою традицією добросусідства. Я щиро вдячний молдовській делегації за участь в офіційних заходах на Вінниччині з нагоди Дня Незалежності нашої країни. Сподіваюсь, що відносини між нами будуть лише зміцнюватись, адже нам є чому повчитися один в одного, – привітав Анатолій Дмитрович присутніх на Сорокському фестивалі.

Кожне село представило свою композицію з яблук та продемонструвало щедрість зібраного урожаю. Фестиваль – це чудова можливість продемонструвати свої здобутки в садівництві та городництві. Також під час заходу садівники мали можливість знайти нових партнерів, інвесторів чи покупців. Наразі вони вирощують 14 сортів яблук, які продають не лише традиційним покупцям із Росії, Білорусі та Казахстану, але до 30% врожаю експортують до Туреччини, Саудівської Аравії та до країн Африки.

Офіційна частина відкриття та святковий концерт відбулись в Сорокській фортеці. Вона була споруджена над річкою Дністер з метою захисту Молдавського князівства від завойовників. Вперше згадується в молдавсько-польському мирному договорі 1499 року. Історія укріплення була пов’язана з подіями Козаччини та Хмельниччини, війн з турками і татарами, кампанією польського короля Яна Собєського та прутським походом російської армії на чолі із Петром Першим.  Фортеця відновлена і реконструйована за кошти Європейського Союзу.

Повернутись Створено: 18 вересня 2017 року, 10:33 Переглядів: 1213

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація