Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницька делегація вивчає грантовий досвід країн ЄС та партнерів Роздрукувати

23 жовтня стартувала варшавська конференція «Спільна Європа – роль регіонів» за участю представників місцевого самоврядування, науковців та громадських діячів з Хорватії, Польщі, України, Франції, Німеччини. З української сторони присутні делегації від Львівської, Одеської, Київської та Вінницької областей.

Першого дня учасників привітали віце-маршалек Мазовецького воєводства Лешек Рущик, радник Міністра закордонних справ Республіки Польща Анна Павловська та представник Європейської Комісії в Польщі Філіп Скавінські.

Делегати особливу увагу приділили вивченню найуспішнішого досвіду реалізації проектів в різноманітних галузях розвитку регіонів у країнах Європейського Союзу та у їхніх партнерів.

В рамках семінарів та диспутів представники всіх регіональних делегацій охарактеризували свої регіони, окреслили основні тенденції подальшого розвитку територій. Представник від Вінниччини, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності обласної Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної Ради Олег Романець, інформував про створення та діяльність Єврорегіону «Дністер»; про здобутки Вінниччини на ниві підписання міжнародних партнерських угод – близько 300 за 10 років.

Ще один представник від Вінниччини, заступник голови обласного осередку товариства «Україна-Польща-Німеччина, керівник інформаційного-ресурсного центру «Громади Вінниччини» Андрій Кавунець розповів про діяльність товариства.

А також про специфіку надання консультативної та методичної допомоги громадам Вінницької області для налагодження співпраці із закордонними партнерами, про сприяння представникам громад в участі у різноманітних проектах. Зокрема, в «Польській допомозі для розвитку 2014» – конкурсі, оголошеному Міністерством закордонних справ Польщі для реалізації спільних українсько-польських проектів в 2014 році.

Також присутні обговорили проблеми та форми фінансування міжнародної співпраці та регіональної політики.

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2013 року, 12:39 Переглядів: 856

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація