Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька делегація вивчає грантовий досвід країн ЄС та партнерів Роздрукувати

23 жовтня стартувала варшавська конференція «Спільна Європа – роль регіонів» за участю представників місцевого самоврядування, науковців та громадських діячів з Хорватії, Польщі, України, Франції, Німеччини. З української сторони присутні делегації від Львівської, Одеської, Київської та Вінницької областей.

Першого дня учасників привітали віце-маршалек Мазовецького воєводства Лешек Рущик, радник Міністра закордонних справ Республіки Польща Анна Павловська та представник Європейської Комісії в Польщі Філіп Скавінські.

Делегати особливу увагу приділили вивченню найуспішнішого досвіду реалізації проектів в різноманітних галузях розвитку регіонів у країнах Європейського Союзу та у їхніх партнерів.

В рамках семінарів та диспутів представники всіх регіональних делегацій охарактеризували свої регіони, окреслили основні тенденції подальшого розвитку територій. Представник від Вінниччини, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності обласної Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної Ради Олег Романець, інформував про створення та діяльність Єврорегіону «Дністер»; про здобутки Вінниччини на ниві підписання міжнародних партнерських угод – близько 300 за 10 років.

Ще один представник від Вінниччини, заступник голови обласного осередку товариства «Україна-Польща-Німеччина, керівник інформаційного-ресурсного центру «Громади Вінниччини» Андрій Кавунець розповів про діяльність товариства.

А також про специфіку надання консультативної та методичної допомоги громадам Вінницької області для налагодження співпраці із закордонними партнерами, про сприяння представникам громад в участі у різноманітних проектах. Зокрема, в «Польській допомозі для розвитку 2014» – конкурсі, оголошеному Міністерством закордонних справ Польщі для реалізації спільних українсько-польських проектів в 2014 році.

Також присутні обговорили проблеми та форми фінансування міжнародної співпраці та регіональної політики.

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2013 року, 12:39 Переглядів: 963

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація