Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька делегація вивчає грантовий досвід країн ЄС та партнерів Роздрукувати

23 жовтня стартувала варшавська конференція «Спільна Європа – роль регіонів» за участю представників місцевого самоврядування, науковців та громадських діячів з Хорватії, Польщі, України, Франції, Німеччини. З української сторони присутні делегації від Львівської, Одеської, Київської та Вінницької областей.

Першого дня учасників привітали віце-маршалек Мазовецького воєводства Лешек Рущик, радник Міністра закордонних справ Республіки Польща Анна Павловська та представник Європейської Комісії в Польщі Філіп Скавінські.

Делегати особливу увагу приділили вивченню найуспішнішого досвіду реалізації проектів в різноманітних галузях розвитку регіонів у країнах Європейського Союзу та у їхніх партнерів.

В рамках семінарів та диспутів представники всіх регіональних делегацій охарактеризували свої регіони, окреслили основні тенденції подальшого розвитку територій. Представник від Вінниччини, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності обласної Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної Ради Олег Романець, інформував про створення та діяльність Єврорегіону «Дністер»; про здобутки Вінниччини на ниві підписання міжнародних партнерських угод – близько 300 за 10 років.

Ще один представник від Вінниччини, заступник голови обласного осередку товариства «Україна-Польща-Німеччина, керівник інформаційного-ресурсного центру «Громади Вінниччини» Андрій Кавунець розповів про діяльність товариства.

А також про специфіку надання консультативної та методичної допомоги громадам Вінницької області для налагодження співпраці із закордонними партнерами, про сприяння представникам громад в участі у різноманітних проектах. Зокрема, в «Польській допомозі для розвитку 2014» – конкурсі, оголошеному Міністерством закордонних справ Польщі для реалізації спільних українсько-польських проектів в 2014 році.

Також присутні обговорили проблеми та форми фінансування міжнародної співпраці та регіональної політики.

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2013 року, 12:39 Переглядів: 830

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація