Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька делегація взяла участь у святкуванні Дня Незалежності Республіки Молдова Роздрукувати

27-28 серпня вінницька делегація на чолі з заступником голови обласної Ради Олександром Качуром взяла участь у святкуванні національного свята Дня Незалежності та Дня міста Сороки в Республіці Молдова. Привітати наших південних сусідів поїхали заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

В рамках святкових заходів відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим в роки Великої Вітчизняної війни та загиблим героям за незалежність і суверенність Молдови у військовому конфлікті в  Придністров’ї.

Заступник голови  Олександр Качур привітав від імені голови  Анатолія Олійника та депутатського корпусу обласної Ради  з 25-ю річницею великого національного свята - Дня Незалежності Республіки Молдова.

- Від щирого серця зичу миру, достатку та благополуччя кожному громадянину вашої країни, - сказав Олександр Вікторович. - Міцного здоров’я, оптимізму, стабільного економічного процвітання, підтримки справжніх друзів, впевненості в своїх силах та завтрашньому дні. В свою чергу висловлюю сподівання на подальший розвиток двосторонніх відносин між нашими державами.

Делегація з Вінниччини оглянула виставку народних майстрів  та взяли участь в середньовічному фестивалі, що відбулися в парку Сорокської Фортеці. Також в рамках урочистих заходів була підписана угода про співробітництво між с.Майдан Вінницького району та с.Рудь Сорокського району.

Повернутись Створено: 29 серпня 2016 року, 16:57 Переглядів: 751

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація