Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінницька делегація взяла участь у святкуванні Дня Незалежності Республіки Молдова Роздрукувати

27-28 серпня вінницька делегація на чолі з заступником голови обласної Ради Олександром Качуром взяла участь у святкуванні національного свята Дня Незалежності та Дня міста Сороки в Республіці Молдова. Привітати наших південних сусідів поїхали заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

В рамках святкових заходів відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим в роки Великої Вітчизняної війни та загиблим героям за незалежність і суверенність Молдови у військовому конфлікті в  Придністров’ї.

Заступник голови  Олександр Качур привітав від імені голови  Анатолія Олійника та депутатського корпусу обласної Ради  з 25-ю річницею великого національного свята - Дня Незалежності Республіки Молдова.

- Від щирого серця зичу миру, достатку та благополуччя кожному громадянину вашої країни, - сказав Олександр Вікторович. - Міцного здоров’я, оптимізму, стабільного економічного процвітання, підтримки справжніх друзів, впевненості в своїх силах та завтрашньому дні. В свою чергу висловлюю сподівання на подальший розвиток двосторонніх відносин між нашими державами.

Делегація з Вінниччини оглянула виставку народних майстрів  та взяли участь в середньовічному фестивалі, що відбулися в парку Сорокської Фортеці. Також в рамках урочистих заходів була підписана угода про співробітництво між с.Майдан Вінницького району та с.Рудь Сорокського району.

Повернутись Створено: 29 серпня 2016 року, 16:57 Переглядів: 792

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація