Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька делегація взяла участь у святкуванні Дня Незалежності Республіки Молдова Роздрукувати

27-28 серпня вінницька делегація на чолі з заступником голови обласної Ради Олександром Качуром взяла участь у святкуванні національного свята Дня Незалежності та Дня міста Сороки в Республіці Молдова. Привітати наших південних сусідів поїхали заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

В рамках святкових заходів відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим в роки Великої Вітчизняної війни та загиблим героям за незалежність і суверенність Молдови у військовому конфлікті в  Придністров’ї.

Заступник голови  Олександр Качур привітав від імені голови  Анатолія Олійника та депутатського корпусу обласної Ради  з 25-ю річницею великого національного свята - Дня Незалежності Республіки Молдова.

- Від щирого серця зичу миру, достатку та благополуччя кожному громадянину вашої країни, - сказав Олександр Вікторович. - Міцного здоров’я, оптимізму, стабільного економічного процвітання, підтримки справжніх друзів, впевненості в своїх силах та завтрашньому дні. В свою чергу висловлюю сподівання на подальший розвиток двосторонніх відносин між нашими державами.

Делегація з Вінниччини оглянула виставку народних майстрів  та взяли участь в середньовічному фестивалі, що відбулися в парку Сорокської Фортеці. Також в рамках урочистих заходів була підписана угода про співробітництво між с.Майдан Вінницького району та с.Рудь Сорокського району.

Повернутись Створено: 29 серпня 2016 року, 16:57 Переглядів: 830

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація