Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінницька делегація взяла участь у святкуванні Дня Незалежності Республіки Молдова Роздрукувати

27-28 серпня вінницька делегація на чолі з заступником голови обласної Ради Олександром Качуром взяла участь у святкуванні національного свята Дня Незалежності та Дня міста Сороки в Республіці Молдова. Привітати наших південних сусідів поїхали заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

В рамках святкових заходів відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим в роки Великої Вітчизняної війни та загиблим героям за незалежність і суверенність Молдови у військовому конфлікті в  Придністров’ї.

Заступник голови  Олександр Качур привітав від імені голови  Анатолія Олійника та депутатського корпусу обласної Ради  з 25-ю річницею великого національного свята - Дня Незалежності Республіки Молдова.

- Від щирого серця зичу миру, достатку та благополуччя кожному громадянину вашої країни, - сказав Олександр Вікторович. - Міцного здоров’я, оптимізму, стабільного економічного процвітання, підтримки справжніх друзів, впевненості в своїх силах та завтрашньому дні. В свою чергу висловлюю сподівання на подальший розвиток двосторонніх відносин між нашими державами.

Делегація з Вінниччини оглянула виставку народних майстрів  та взяли участь в середньовічному фестивалі, що відбулися в парку Сорокської Фортеці. Також в рамках урочистих заходів була підписана угода про співробітництво між с.Майдан Вінницького району та с.Рудь Сорокського району.

Повернутись Створено: 29 серпня 2016 року, 16:57 Переглядів: 773

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація