Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінницька делегація взяла участь в урочистих заходах з нагоди Національного Дня Румунії Роздрукувати

На запрошення генерального консула Румунії в Чернівцях пані Елеонори Молдован 1 грудня вінницька делегація взяла участь в урочистих заходах з нагоди Національного Дня Румунії. Делегацію очолила перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська. Крім того, участь в запланованих заходах взяли депутат обласної Ради, голова фракції УКРОП Григорій Зозуля, заступник начальника відділу контролю виконавчого апарату Леся Мороз, ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко, проректор з науково-педагогiчної роботи по iнтеграцiї навчання з виробницвом та мiжнароднiй iнтеграцiї ВНТУ Віктор Мізерний. Урочистості проходили в місті Чернівці і розпочалися з покладання квітів до пам’ятників національному громадському діячеві, поету та письменнику Міхаю Емінеску та національному герою-пророку України Тарасові Шевченку.

Церемонією покладання квітів до пам’ятників та проведенням урочистого концерту, який відбувся в Чернівецькому музично-драматичному театрі ім. Ольги Кобилянської, керувала особисто генеральний консул Елеонора Молдован. Чернівецьку владу представляли заступник голови обласної ради Інга Маковецька, дипломати Генерального Консульства Румунії в Чернівцях, активісти румунських і українських національно-культурних товариств, учні та студенти освітніх закладів обласного центру.

Під час офіційного прийому з нагоди Національного Дня Румунії Людмила Щербаківська вручила вітальну листівку від голови обласної Ради Анатолія Олійника та презентаційні подарунки Вінниччини.

– В цей пам’ятний для Вашого народу день, шановна пані Елеоноро, щиро вітаю Вас з національним святом, бажаю Вам мирного неба, міцного здоров’я, щастя і любові та висловлюю сподівання на багаторічну плідну співпрацю! – зазначила Людмила Михайлівна під час свого виступу. – Крім того, слід нагадати всім присутнім в залі, що в цей самий день рівно 25 років тому, український народ на Всеукраїнському референдумі прийняв рішення про Незалежність України. Це досить симовлічно, що нинішній день є пам’ятним для двох дружніх народів.

Ректор національного технічного університету Володимир Грабко подарував пані Елеонорі Молдован картину, написану студентами університету та запросив її прочитати кілька лекцій для студенства.

Візит на Вінниччину генерального консула Румунії в Чернівцях запланований на середину грудня.

Повернутись Створено: 2 грудня 2016 року, 16:08 Переглядів: 712

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація