Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька делегація взяла участь в урочистих заходах з нагоди Національного Дня Румунії Роздрукувати

На запрошення генерального консула Румунії в Чернівцях пані Елеонори Молдован 1 грудня вінницька делегація взяла участь в урочистих заходах з нагоди Національного Дня Румунії. Делегацію очолила перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська. Крім того, участь в запланованих заходах взяли депутат обласної Ради, голова фракції УКРОП Григорій Зозуля, заступник начальника відділу контролю виконавчого апарату Леся Мороз, ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко, проректор з науково-педагогiчної роботи по iнтеграцiї навчання з виробницвом та мiжнароднiй iнтеграцiї ВНТУ Віктор Мізерний. Урочистості проходили в місті Чернівці і розпочалися з покладання квітів до пам’ятників національному громадському діячеві, поету та письменнику Міхаю Емінеску та національному герою-пророку України Тарасові Шевченку.

Церемонією покладання квітів до пам’ятників та проведенням урочистого концерту, який відбувся в Чернівецькому музично-драматичному театрі ім. Ольги Кобилянської, керувала особисто генеральний консул Елеонора Молдован. Чернівецьку владу представляли заступник голови обласної ради Інга Маковецька, дипломати Генерального Консульства Румунії в Чернівцях, активісти румунських і українських національно-культурних товариств, учні та студенти освітніх закладів обласного центру.

Під час офіційного прийому з нагоди Національного Дня Румунії Людмила Щербаківська вручила вітальну листівку від голови обласної Ради Анатолія Олійника та презентаційні подарунки Вінниччини.

– В цей пам’ятний для Вашого народу день, шановна пані Елеоноро, щиро вітаю Вас з національним святом, бажаю Вам мирного неба, міцного здоров’я, щастя і любові та висловлюю сподівання на багаторічну плідну співпрацю! – зазначила Людмила Михайлівна під час свого виступу. – Крім того, слід нагадати всім присутнім в залі, що в цей самий день рівно 25 років тому, український народ на Всеукраїнському референдумі прийняв рішення про Незалежність України. Це досить симовлічно, що нинішній день є пам’ятним для двох дружніх народів.

Ректор національного технічного університету Володимир Грабко подарував пані Елеонорі Молдован картину, написану студентами університету та запросив її прочитати кілька лекцій для студенства.

Візит на Вінниччину генерального консула Румунії в Чернівцях запланований на середину грудня.

Повернутись Створено: 2 грудня 2016 року, 16:08 Переглядів: 687

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація