Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька делегація зустрілась із керівництвом Сучавської повітової Ради Румунії Роздрукувати

10 вересня, в рамках офіційного візиту до Румунії, делегація Вінницької області на чолі із головою Вінницької обласної Ради Сергієм Свитком провела офіційну зустріч з керівництвом Сучавської повітової Ради – Віце-президентом Ільє Ніце та секретарем ради Петру Танасе. Сторони обговорили питання налагодження всебічної співпраці у різних напрямах між Вінниччиною і Сучавським повітом Румунії.

В ході зустрічі представники Сучавської повітової Ради поінформували вінничан про соціально-економічний розвиток регіону, умови для ведення бізнесу, міжнародне співробітництво повіту тощо.

У свою чергу голова обласної Ради Сергій Свитко подякував за офіційне запрошення відвідати Сучавський повіт, розповів про економічний потенціал Вінниччини та сприятливі умови для залучення інвестицій до області.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко наголосив на зацікавленості української сторони в налагодженні співпраці у різних напрямах: обміну творчими делегаціями, з метою популяризації культури двох народів; започаткування партнерських відносин між вищими навчальними закладами Вінниччини та Сучавського повіту; участі в спільних грантових проектах; організації та участі у спільних спортивних змаганнях.

Керівництво Сучавської повітової Ради підтвердило готовність розпочати з Вінниччиною низку кроків, з метою налагодження відносин та реалізації проектів у задекларованих питаннях.

Під час зустрічі також обговорено аспекти щодо започаткування взаємовигідного співробітництва у різних напрямах, обміну досвідом та здійснення взаємних офіційних візитів.

Повернутись Створено: 10 вересня 2015 року, 17:51 Переглядів: 861

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація