9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька делегація зустрілась із керівництвом Сучавської повітової Ради Румунії Роздрукувати

10 вересня, в рамках офіційного візиту до Румунії, делегація Вінницької області на чолі із головою Вінницької обласної Ради Сергієм Свитком провела офіційну зустріч з керівництвом Сучавської повітової Ради – Віце-президентом Ільє Ніце та секретарем ради Петру Танасе. Сторони обговорили питання налагодження всебічної співпраці у різних напрямах між Вінниччиною і Сучавським повітом Румунії.

В ході зустрічі представники Сучавської повітової Ради поінформували вінничан про соціально-економічний розвиток регіону, умови для ведення бізнесу, міжнародне співробітництво повіту тощо.

У свою чергу голова обласної Ради Сергій Свитко подякував за офіційне запрошення відвідати Сучавський повіт, розповів про економічний потенціал Вінниччини та сприятливі умови для залучення інвестицій до області.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко наголосив на зацікавленості української сторони в налагодженні співпраці у різних напрямах: обміну творчими делегаціями, з метою популяризації культури двох народів; започаткування партнерських відносин між вищими навчальними закладами Вінниччини та Сучавського повіту; участі в спільних грантових проектах; організації та участі у спільних спортивних змаганнях.

Керівництво Сучавської повітової Ради підтвердило готовність розпочати з Вінниччиною низку кроків, з метою налагодження відносин та реалізації проектів у задекларованих питаннях.

Під час зустрічі також обговорено аспекти щодо започаткування взаємовигідного співробітництва у різних напрямах, обміну досвідом та здійснення взаємних офіційних візитів.

Повернутись Створено: 10 вересня 2015 року, 17:51 Переглядів: 971

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація