Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька «Дика качка» стартувала у футбольному чемпіонаті Героїв АТО Роздрукувати

У рамках Всеукраїнського відкритого чемпіонату Героїв АТО цього року на стадіонах Лютежа Київської області, міст Вінниці, Дніпра, Львова та Миколаєва проходять змагання серед 34 команд. Учасники, розділившись на шість дивізіонів за географічним принципом (Південь, Північ, Захід, Схід, Центр та Київ), із квітня по вересень проведуть між собою поєдинки у два кола. Колективи сформовані на базі структур сектору безпеки та оборони України, а також добровольців та ветеранів АТО. Вінниччину на чемпіонаті представляє «Дика качка», яка за підсумками минулого сезону зайняла друге місце у групі «Центр».

–Багато гравців нашої команди повернулися з війни. Деякі мають контузії і поранення. Тому для них футбол слугує фізичною реабілітацією. В нашій команді всі гравці – учасники бойових дій. Хоча дозволяється включати до складу й частину тих, хто не має досвіду участі в АТО, –  каже капітан команди «Дика качка» Олексій Попик.

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков неодноразово підтримував та надавав матеріальну допомогу футбольному клубу «Дика Качка».

– Вважаю, що заняття спортом необхідні кожній людині у будь-якому віці, – сказав  Олександр Масленніков. – Тому завжди намагаюсь підтримувати спортивні починання. Отримавши звернення від Руслана Бродовського, тренера футбольного клубу «Дика Качка», дізнався, що команді необхідні кошти для організації тренувального процесу, участі в календарних іграх, закупівлі спортивного інвентаря, тощо. Мав нагоду виділити необхідну суму для потреб футболістів-атовців.  

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков побажав футболістам успішної участі в турнірі та якнайбільше перемог і позитивних емоцій від ігор.

За результатами групового етапу Чемпіонату кращі команди змагань регіональних дивізіонів матимуть можливість з 5 по 14 жовтня розіграти головний трофей сезону – перехідний КУБОК ГЕРОЇВ АТО до Дня Захисника України 14 жовтня у фіналі на спортивній базі ФК «Динамо» (Київ) та стадіоні «ДИНАМО» імені Валерія Лобановського.

Повернутись Створено: 13 травня 2019 року, 16:19 Переглядів: 400

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація