Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька і Гомельська області підписали угоду про співпрацю Роздрукувати

30 жовтня Вінницька і Гомельська (Республіка Білорусь) області підписали угоду про співпрацю. Підписання відбулося в Гомелі під час візиту офіційної делегації Вінницької області до Республіки Білорусь.

З боку Вінницької області угоду підписав голова обласної Ради Сергій Свитко, Гомельської - голова обласної Ради депутатів Олег Борисенко. Це перший договір між двома вищезазначеними регіонами України і Республіки Білорусь, який підписаний з метою зміцнення партнерських відносин і реалізації спільних заходів у різноманітних галузях.

Цей документ стане основою для розвитку контактів у різних сферах: торгівельно-економічній, соціальній, науковій і культурній, для налагодження взаємовигідних контактів в промисловості і сільському господарстві, організації обміну культурними делегаціями, взаємодії між вищими навчальними закладами.

Голова обласної Ради Сергій Свитко прокоментував під час зустрічі цю історичну подію:

- Я впевнений в тому, що ми підписали дуже важливу угоду. Сьогодні історичний день для наших областей. Історичний тому, що ми поставили перед собою мету - зміцнити стосунки між нашими регіонами на користь територіальних громад і людей,  які в них проживають. Мова, в першу чергу, йде про інтенсифікацію промислово-торгівельних відносин та зв’язків між культурними, навчальними  і науковими закладами. Вважаю, що сьогодні ми заклали міцний фундамент для майбутнього розвитку співпраці між нашими двома областями. Подальша реалізація підписаної угоди буде відбуватися між окремими адміністративними районами, містами, установами, організаціями. Таке співробітництво взаємовигідне для українського і білоруського народів, - підкреслив Сергій Свитко.

Після офіційної частини зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками. Крім того, Сергій Свитко запросив представників влади Гомельської області відвідати із офіційним візитом Вінницьку область для закріплення і розвитку досягнутих домовленостей.

Нагадаємо, що це вже другий візит представників Вінницької області на Гомельщину за останні 4 місяці. В червні цього року делегація Вінниччини протягом трьох днів вивчала досвід роботи підприємств з виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, провела переговори з керівництвом місцевої виконавчої влади.

Окрім цього, в серпні цього року голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся з листом до Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Білорусь в Україні Валентина Величка з проханням сприяти якнайшвидшому підписанню угоди про співпрацю між Гомельською областю Республіки Білорусь і Вінницькою областю.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2014 року, 22:12 Переглядів: 1244

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація