Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінницька і Гомельська області підписали угоду про співпрацю Роздрукувати

30 жовтня Вінницька і Гомельська (Республіка Білорусь) області підписали угоду про співпрацю. Підписання відбулося в Гомелі під час візиту офіційної делегації Вінницької області до Республіки Білорусь.

З боку Вінницької області угоду підписав голова обласної Ради Сергій Свитко, Гомельської - голова обласної Ради депутатів Олег Борисенко. Це перший договір між двома вищезазначеними регіонами України і Республіки Білорусь, який підписаний з метою зміцнення партнерських відносин і реалізації спільних заходів у різноманітних галузях.

Цей документ стане основою для розвитку контактів у різних сферах: торгівельно-економічній, соціальній, науковій і культурній, для налагодження взаємовигідних контактів в промисловості і сільському господарстві, організації обміну культурними делегаціями, взаємодії між вищими навчальними закладами.

Голова обласної Ради Сергій Свитко прокоментував під час зустрічі цю історичну подію:

- Я впевнений в тому, що ми підписали дуже важливу угоду. Сьогодні історичний день для наших областей. Історичний тому, що ми поставили перед собою мету - зміцнити стосунки між нашими регіонами на користь територіальних громад і людей,  які в них проживають. Мова, в першу чергу, йде про інтенсифікацію промислово-торгівельних відносин та зв’язків між культурними, навчальними  і науковими закладами. Вважаю, що сьогодні ми заклали міцний фундамент для майбутнього розвитку співпраці між нашими двома областями. Подальша реалізація підписаної угоди буде відбуватися між окремими адміністративними районами, містами, установами, організаціями. Таке співробітництво взаємовигідне для українського і білоруського народів, - підкреслив Сергій Свитко.

Після офіційної частини зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками. Крім того, Сергій Свитко запросив представників влади Гомельської області відвідати із офіційним візитом Вінницьку область для закріплення і розвитку досягнутих домовленостей.

Нагадаємо, що це вже другий візит представників Вінницької області на Гомельщину за останні 4 місяці. В червні цього року делегація Вінниччини протягом трьох днів вивчала досвід роботи підприємств з виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, провела переговори з керівництвом місцевої виконавчої влади.

Окрім цього, в серпні цього року голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся з листом до Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Білорусь в Україні Валентина Величка з проханням сприяти якнайшвидшому підписанню угоди про співпрацю між Гомельською областю Республіки Білорусь і Вінницькою областю.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2014 року, 22:12 Переглядів: 1278

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація