Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Вінницька і Гомельська області підписали угоду про співпрацю Роздрукувати

30 жовтня Вінницька і Гомельська (Республіка Білорусь) області підписали угоду про співпрацю. Підписання відбулося в Гомелі під час візиту офіційної делегації Вінницької області до Республіки Білорусь.

З боку Вінницької області угоду підписав голова обласної Ради Сергій Свитко, Гомельської - голова обласної Ради депутатів Олег Борисенко. Це перший договір між двома вищезазначеними регіонами України і Республіки Білорусь, який підписаний з метою зміцнення партнерських відносин і реалізації спільних заходів у різноманітних галузях.

Цей документ стане основою для розвитку контактів у різних сферах: торгівельно-економічній, соціальній, науковій і культурній, для налагодження взаємовигідних контактів в промисловості і сільському господарстві, організації обміну культурними делегаціями, взаємодії між вищими навчальними закладами.

Голова обласної Ради Сергій Свитко прокоментував під час зустрічі цю історичну подію:

- Я впевнений в тому, що ми підписали дуже важливу угоду. Сьогодні історичний день для наших областей. Історичний тому, що ми поставили перед собою мету - зміцнити стосунки між нашими регіонами на користь територіальних громад і людей,  які в них проживають. Мова, в першу чергу, йде про інтенсифікацію промислово-торгівельних відносин та зв’язків між культурними, навчальними  і науковими закладами. Вважаю, що сьогодні ми заклали міцний фундамент для майбутнього розвитку співпраці між нашими двома областями. Подальша реалізація підписаної угоди буде відбуватися між окремими адміністративними районами, містами, установами, організаціями. Таке співробітництво взаємовигідне для українського і білоруського народів, - підкреслив Сергій Свитко.

Після офіційної частини зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками. Крім того, Сергій Свитко запросив представників влади Гомельської області відвідати із офіційним візитом Вінницьку область для закріплення і розвитку досягнутих домовленостей.

Нагадаємо, що це вже другий візит представників Вінницької області на Гомельщину за останні 4 місяці. В червні цього року делегація Вінниччини протягом трьох днів вивчала досвід роботи підприємств з виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, провела переговори з керівництвом місцевої виконавчої влади.

Окрім цього, в серпні цього року голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся з листом до Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Білорусь в Україні Валентина Величка з проханням сприяти якнайшвидшому підписанню угоди про співпрацю між Гомельською областю Республіки Білорусь і Вінницькою областю.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2014 року, 22:12 Переглядів: 1537

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація