Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінницька і Гомельська області підписали угоду про співпрацю Роздрукувати

30 жовтня Вінницька і Гомельська (Республіка Білорусь) області підписали угоду про співпрацю. Підписання відбулося в Гомелі під час візиту офіційної делегації Вінницької області до Республіки Білорусь.

З боку Вінницької області угоду підписав голова обласної Ради Сергій Свитко, Гомельської - голова обласної Ради депутатів Олег Борисенко. Це перший договір між двома вищезазначеними регіонами України і Республіки Білорусь, який підписаний з метою зміцнення партнерських відносин і реалізації спільних заходів у різноманітних галузях.

Цей документ стане основою для розвитку контактів у різних сферах: торгівельно-економічній, соціальній, науковій і культурній, для налагодження взаємовигідних контактів в промисловості і сільському господарстві, організації обміну культурними делегаціями, взаємодії між вищими навчальними закладами.

Голова обласної Ради Сергій Свитко прокоментував під час зустрічі цю історичну подію:

- Я впевнений в тому, що ми підписали дуже важливу угоду. Сьогодні історичний день для наших областей. Історичний тому, що ми поставили перед собою мету - зміцнити стосунки між нашими регіонами на користь територіальних громад і людей,  які в них проживають. Мова, в першу чергу, йде про інтенсифікацію промислово-торгівельних відносин та зв’язків між культурними, навчальними  і науковими закладами. Вважаю, що сьогодні ми заклали міцний фундамент для майбутнього розвитку співпраці між нашими двома областями. Подальша реалізація підписаної угоди буде відбуватися між окремими адміністративними районами, містами, установами, організаціями. Таке співробітництво взаємовигідне для українського і білоруського народів, - підкреслив Сергій Свитко.

Після офіційної частини зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками. Крім того, Сергій Свитко запросив представників влади Гомельської області відвідати із офіційним візитом Вінницьку область для закріплення і розвитку досягнутих домовленостей.

Нагадаємо, що це вже другий візит представників Вінницької області на Гомельщину за останні 4 місяці. В червні цього року делегація Вінниччини протягом трьох днів вивчала досвід роботи підприємств з виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, провела переговори з керівництвом місцевої виконавчої влади.

Окрім цього, в серпні цього року голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся з листом до Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Білорусь в Україні Валентина Величка з проханням сприяти якнайшвидшому підписанню угоди про співпрацю між Гомельською областю Республіки Білорусь і Вінницькою областю.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2014 року, 22:12 Переглядів: 1296

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація