9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька команда Enactus розповіла про свої перспективні проекти Роздрукувати

22 листопада відбулася зустріч голови Вінницької обласної Ради, голови Єврорегіону «Дністер» Сергія Татусяка з лідерами команди Enactus Вінницького національного технічного університету. Голова підтримував команду під час її участі у Всесвітньому кубку Enactus в Канкуні (Мексика), де вінницькі студенти дійшли до півфіналу.

С.Татусяк зустрівся з молодими лідерами, щоб обговорити співпрацю у майбутніх проектах. Наразі у планах Enactus вже є кілька напрацювань з цього приводу. Так, у грудні команда позмагається у міському конкурсі бізнес-проектів «Бізнесмен за 3 хвилини», де представлятиме свій проект «Анти-кафе».

Ще одна ідея Enactus – допомога безпритульним та домашнім тваринам, в рамках проекту, який фінансує одна всесвітньовідома компанія. Також політехівці мають амбітний план створити на базі рідного університету бізнес-інкубатор. Тут планують акумулювати проекти і здійснювати координаційну роботу щодо їх реалізації.

– Перемога в Канкуні дала нам змогу рухатися далі, працювати в нових проектах. Після перемоги до команди є довіра з боку організацій та фондів і ми будемо використовувати це для розширення сфер впливу команди, – сказав лідер Enactus Станіслав Неснов.

Він додав, що студенти ВНТУ мають багато ідей та проектів, але не мають досвіду роботи з грантами, тому не відмовилися б від допомоги досвідчених колег.

С.Татусяк подякував студентам за перемогу і запевнив, що готовий співпрацювати з молодіжною командою й надалі. Голова запропонував Enactus налагодити співпрацю з Ресурсно-інформаційним центром розвитку громад «Громади Вінниччини» та Координаційним центром Єврорегіону «Дністер».

– Мені подобається ваш підхід до справи, ваша наполегливість. Впевнений, ви зробите багато корисного для області і для країни, – похвалив студентів С.Татусяк.

Він додав, що Вінницький національний технічний університет є лідером молодіжного руху і базою для активної громадської роботи. Тим паче, що віднедавна на території вишу розташований Інформаційний центр Представництва Євросоюзу в Україні.

Довідково: Enactus – це міжнародна неприбуткова організація, що об’єднує студентів, викладачів та представників бізнесу, які використовують силу підприємницької дії для покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами.

 

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2013 року, 18:15 Переглядів: 897

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація