Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька команда Enactus розповіла про свої перспективні проекти Роздрукувати

22 листопада відбулася зустріч голови Вінницької обласної Ради, голови Єврорегіону «Дністер» Сергія Татусяка з лідерами команди Enactus Вінницького національного технічного університету. Голова підтримував команду під час її участі у Всесвітньому кубку Enactus в Канкуні (Мексика), де вінницькі студенти дійшли до півфіналу.

С.Татусяк зустрівся з молодими лідерами, щоб обговорити співпрацю у майбутніх проектах. Наразі у планах Enactus вже є кілька напрацювань з цього приводу. Так, у грудні команда позмагається у міському конкурсі бізнес-проектів «Бізнесмен за 3 хвилини», де представлятиме свій проект «Анти-кафе».

Ще одна ідея Enactus – допомога безпритульним та домашнім тваринам, в рамках проекту, який фінансує одна всесвітньовідома компанія. Також політехівці мають амбітний план створити на базі рідного університету бізнес-інкубатор. Тут планують акумулювати проекти і здійснювати координаційну роботу щодо їх реалізації.

– Перемога в Канкуні дала нам змогу рухатися далі, працювати в нових проектах. Після перемоги до команди є довіра з боку організацій та фондів і ми будемо використовувати це для розширення сфер впливу команди, – сказав лідер Enactus Станіслав Неснов.

Він додав, що студенти ВНТУ мають багато ідей та проектів, але не мають досвіду роботи з грантами, тому не відмовилися б від допомоги досвідчених колег.

С.Татусяк подякував студентам за перемогу і запевнив, що готовий співпрацювати з молодіжною командою й надалі. Голова запропонував Enactus налагодити співпрацю з Ресурсно-інформаційним центром розвитку громад «Громади Вінниччини» та Координаційним центром Єврорегіону «Дністер».

– Мені подобається ваш підхід до справи, ваша наполегливість. Впевнений, ви зробите багато корисного для області і для країни, – похвалив студентів С.Татусяк.

Він додав, що Вінницький національний технічний університет є лідером молодіжного руху і базою для активної громадської роботи. Тим паче, що віднедавна на території вишу розташований Інформаційний центр Представництва Євросоюзу в Україні.

Довідково: Enactus – це міжнародна неприбуткова організація, що об’єднує студентів, викладачів та представників бізнесу, які використовують силу підприємницької дії для покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами.

 

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2013 року, 18:15 Переглядів: 760

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація