2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька міська лікарня №2 отримала сучасне медичне обладнання за сприяння депутата обласної Ради Роздрукувати

Медичні питання не втрачають своєї актуальності, адже це одна з найбільш ресурсних галузей, яка потребує завжди великих інвестицій. Відтак, за підтримки депутата обласної Ради Андрія Ковальова чергову медичну допомогу привезли до Вінницької міської клінічної лікарні №2.            

Лікарні передали сучасне медичне та реабілітаційне обладнання: багатофункціональні медичні ліжка, протипролежневі матраци, засіб для пересування травмованих, гігієнічні набори, ходунки, інвалідні візки та інше. Медичне обладнання цього разу міжнародні партнери передали зі Швеції в рамках проекту «Допомога нашим лікарням», який спрямований на співпрацю з міжнародними фондами, що дають можливість отримувати безкоштовне оновлене обладнання в лікарнях м. Вінниці та Вінницького району.

– Я дуже радію з того, що у нас знову з'явилась можливість допомагати, розповідає Андрій Ковальов. – Кожний раз коли ми привозимо обладнання чи то до чергової лікарні,  чи до медичних пунктів у районах, бачу як радіють лікарі та медичний персонал, як вони планують, яке відділення чого потребує більше, як вони б хотіли, щоб саме у них у відділенні було таке обладнання. Не менш важливим є те, що це обладнання полегшить час перебування пацієнтів в лікарні.

 

Повернутись Створено: 21 серпня 2017 року, 14:28 Переглядів: 1243

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація