5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування відзначає свій восьмий день народження Роздрукувати

Вісім років тому 23 квітня керівники громад Вінниччини об’єдналися, щоб спільними силами долати виклики та перепони, які трапляються на шляху органів місцевого самоврядування.

За цей час ВОАОМС об’єднала неймовірну кількість людей, організацій та волонтерів, реалізувала низку проєктів, провела чимало семінарів та тренінгів. Своєю діяльністю ми згуртували понад 1.3 млн жителів Вінниччини: управлінців, вчителів та учнів, підприємців, фермерів, активістів та волонтерів. Лише за останні декілька років нам вдалось реалізувати 11 міжнародних проєктів, таким чином залучити майже 7 млн гривень грантових коштів.

Як голова  Асоціації можу зазначити, що за всі свої 8 років існування ВОАОМС стала чи не найвизначнішою спільнотою, яка об’єднує. Асоціація здобула заслужений авторитет, зарекомендувала себе як структура,  здатна впливати на прийняття важливих для органів місцевого самоврядування рішень, довела свою дієвість та вміння керувати процесами, від яких залежить надійна й безперебійна робота громад Вінниччини.

З кожним роком, враховуючи потреби наших членів, ми вдосконалювали свою роботу, запроваджували нові напрями діяльності, удосконалювали канали комунікації, оптимізовували всі технічні та людські ресурси. Крок за кроком команда професіоналів виконувала місію Асоціації: розвиток та захист інтересів територіальних громад області. З гордістю можу запевнити, що цю місію ми зуміли пронести крізь роки. Ми живемо нею сьогодні, житимемо і в майбутньому. Своїми діями ми несемо постійний потік змін, у якому немає місця зупинкам. Ми стали дорослішими, мудрішими та більш привабливими.

Дякую всім, хто з нами та вірить в нас: нашим членам, партнерам, друзям, колегам! Попереду ще багато роботи, але разом ми все зможемо.

Голова обласної Ради,
Голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування                                                                                                                      Анатолій Олійник

Повернутись Створено: 23 квітня 2020 року, 12:59
Оновлено: 23 квітня 2020 року, 13:03
Переглядів: 123

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація