Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Вінницька обласна Рада – в п’ятірці з інформаційної відкритості офіційного веб-сайту серед областей Роздрукувати

18 серпня ГО Інститут розвитку регіональної преси провела конференцію на тему «Моніторинг інформаційної відкритості офіційних веб-сайтів органів місцевої влади та місцевого самоврядування обласного рівня та міста Києва». З 2010 року організація, за сприяння Міністерства зовнішніх справ Чеської Республіки та Національного фонду підтримки демократії США, реалізує проект моніторингу веб-сайтів органів виконавчої гілки влади України.

Проект спрямований на забезпечення громадянам та ЗМІ легкого й зручного отримання інформації, розміщеної на веб-сайтах і сприяння органам влади у розумінні потреб суспільства в отриманні інформації про їхню діяльність через розвиток електронного врядування.

Медіа-юристи Інституту розвитку регіональної преси Людмила Панкратова та Людмила Опришко представили результати моніторингового дослідження інформаційної відкритості веб-сайтів органів місцевої влади. Від Вінниччини участь в конференції взяли заступник начальника аналітично-інформаційного відділу Ірина Ярошинська та заступник начальника відділу патронатної служби виконавчого апарату обласної Ради Леся Мороз.

Представники обласних рад та державних адміністрацій ознайомилися з результатами моніторингу інформаційної відкритості. Згідно представлених результатів, найвищий  рейтинг відкритості у Рівненської обласної ради з 59 відсотками, Вінницька обласна Рада – на 5 місці, з результатом в 41відсоток. Серед обласних державних адміністрацій Полтавська ОДА на першому місці, з результатом 65 відсотків, найгірший результат показала Чернівецька ОДА, а Вінницька облдержадміністрація зайняла 18 позицію серед обласних органів влади, з результатом в 38,9 відсотків.

Підсумком конференції стала необхідність розвитку електронного врядування, активної участі в налагоджені ефективного зв’язку між владою та громадянами через покращення роботи владних веб-ресурсів.

 

Повернутись Створено: 19 серпня 2016 року, 10:27 Переглядів: 1278

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація