Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька обласна Рада – в п’ятірці з інформаційної відкритості офіційного веб-сайту серед областей Роздрукувати

18 серпня ГО Інститут розвитку регіональної преси провела конференцію на тему «Моніторинг інформаційної відкритості офіційних веб-сайтів органів місцевої влади та місцевого самоврядування обласного рівня та міста Києва». З 2010 року організація, за сприяння Міністерства зовнішніх справ Чеської Республіки та Національного фонду підтримки демократії США, реалізує проект моніторингу веб-сайтів органів виконавчої гілки влади України.

Проект спрямований на забезпечення громадянам та ЗМІ легкого й зручного отримання інформації, розміщеної на веб-сайтах і сприяння органам влади у розумінні потреб суспільства в отриманні інформації про їхню діяльність через розвиток електронного врядування.

Медіа-юристи Інституту розвитку регіональної преси Людмила Панкратова та Людмила Опришко представили результати моніторингового дослідження інформаційної відкритості веб-сайтів органів місцевої влади. Від Вінниччини участь в конференції взяли заступник начальника аналітично-інформаційного відділу Ірина Ярошинська та заступник начальника відділу патронатної служби виконавчого апарату обласної Ради Леся Мороз.

Представники обласних рад та державних адміністрацій ознайомилися з результатами моніторингу інформаційної відкритості. Згідно представлених результатів, найвищий  рейтинг відкритості у Рівненської обласної ради з 59 відсотками, Вінницька обласна Рада – на 5 місці, з результатом в 41відсоток. Серед обласних державних адміністрацій Полтавська ОДА на першому місці, з результатом 65 відсотків, найгірший результат показала Чернівецька ОДА, а Вінницька облдержадміністрація зайняла 18 позицію серед обласних органів влади, з результатом в 38,9 відсотків.

Підсумком конференції стала необхідність розвитку електронного врядування, активної участі в налагоджені ефективного зв’язку між владою та громадянами через покращення роботи владних веб-ресурсів.

 

Повернутись Створено: 19 серпня 2016 року, 10:27 Переглядів: 1138

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація