Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька обласна Рада – в п’ятірці з інформаційної відкритості офіційного веб-сайту серед областей Роздрукувати

18 серпня ГО Інститут розвитку регіональної преси провела конференцію на тему «Моніторинг інформаційної відкритості офіційних веб-сайтів органів місцевої влади та місцевого самоврядування обласного рівня та міста Києва». З 2010 року організація, за сприяння Міністерства зовнішніх справ Чеської Республіки та Національного фонду підтримки демократії США, реалізує проект моніторингу веб-сайтів органів виконавчої гілки влади України.

Проект спрямований на забезпечення громадянам та ЗМІ легкого й зручного отримання інформації, розміщеної на веб-сайтах і сприяння органам влади у розумінні потреб суспільства в отриманні інформації про їхню діяльність через розвиток електронного врядування.

Медіа-юристи Інституту розвитку регіональної преси Людмила Панкратова та Людмила Опришко представили результати моніторингового дослідження інформаційної відкритості веб-сайтів органів місцевої влади. Від Вінниччини участь в конференції взяли заступник начальника аналітично-інформаційного відділу Ірина Ярошинська та заступник начальника відділу патронатної служби виконавчого апарату обласної Ради Леся Мороз.

Представники обласних рад та державних адміністрацій ознайомилися з результатами моніторингу інформаційної відкритості. Згідно представлених результатів, найвищий  рейтинг відкритості у Рівненської обласної ради з 59 відсотками, Вінницька обласна Рада – на 5 місці, з результатом в 41відсоток. Серед обласних державних адміністрацій Полтавська ОДА на першому місці, з результатом 65 відсотків, найгірший результат показала Чернівецька ОДА, а Вінницька облдержадміністрація зайняла 18 позицію серед обласних органів влади, з результатом в 38,9 відсотків.

Підсумком конференції стала необхідність розвитку електронного врядування, активної участі в налагоджені ефективного зв’язку між владою та громадянами через покращення роботи владних веб-ресурсів.

 

Повернутись Створено: 19 серпня 2016 року, 10:27 Переглядів: 1443

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація