Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінницька обласна Рада 6 скликання відновила свою роботу Роздрукувати

Вінницька обласна Рада 6 скликання відновила свою роботу

 10 грудня поточного року під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка було проведено засідання президії Вінницької обласної Ради.

Участь в роботі президії взяли: голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, голови і члени постійних комісій обласної Ради, керівники депутатських груп і фракцій та управлінь і департаментів облдержадміністрації, посадовці обласної Ради.

Президія визначила дату проведення позачергової 29 сесії обласної ради, яка має відбутися 17 грудня 2014 року, та затвердила порядок денний сесії. На розгляд сесії планується внести питання „Про внесення змін та доповнень до рішення 21-ої сесії обласної Ради 6 скликання від 1 лютого 2014 року №669 “Про обласний бюджет на 2014 рік (зі змінами)”, у відповідності до якого планується здійснити перерозподіл більше 2 млн. грн. коштів обласного бюджету, зокрема, для соціальних закладів області: шкіл, інтернатів, будинків для інвалідів, закладів охорони здоров’я, про дострокове припинення повноважень 6 депутатів обласної Ради, які обрані народними депутатами України, про звільнення, призначення та переукладання  контрактів з керівниками комунальних закладів. Президія також створила робочу групу, в яку ввійшли представники від кожної депутатської групи і фракції з метою вироблення спільної позиції обласної Ради.

Також було запропоновано внести зміни до Регламенту обласної Ради в частині упорядкування кількості осіб, які можуть бути присутніми на пленарних засіданнях сесії обласної Ради.

Члени президії обласної Ради домовились про співпрацю і були одностайні в тому, що необхідно зберегти громадський спокій і мир у Вінницькій області.

Керівники депутатських груп і фракцій заявили про необхідність згуртуватись навколо Президента України Петра Порошенка на благо України. 

 Президія прийняла також звернення.

Детальніше текст звернення читайте нижче:

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання

Ми, депутати Вінницької обласної Ради, усвідомлюючи свою відповідальність перед викликами часу та територіальною громадою, враховуючи вимоги вінничан, заявляємо про консолідацію всього депутатського корпусу для забезпечення стабільності в регіоні і в державі.

Вважаємо своїм обов’язком забезпечення сталого соціально-економічного розвитку Вінниччини, захист інтересів територіальної громади та стабілізацію суспільно-політичної ситуації в області шляхом об’єднання зусиль обласної Ради, обласної державної адміністрації, громадських організацій та політичних партій.

Закликаємо всі здорові сили суспільства в цей непростий для України час об’єднатися навколо громадянського порозуміння та миру.

Президія Вінницької обласної Ради

10 грудня 2014 року 

Повернутись Створено: 10 грудня 2014 року, 14:57 Переглядів: 1013

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація