2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька обласна Рада ініціює започаткування співпраці із регіоном Бретань Республіки Франція Роздрукувати

19 червня в рамках урочистого відкриття у м. Козятині заводу із збагачення каоліну ТОВ “Сока Україна” за участю французьких інвесторів, голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся до Надзвичайного і Повноважного посла Франції в Україні Алена Ремі із пропозицією встановити партнерські стосунки між Вінницькою областю і регіоном Бретань Республіки Франція.

Варто зазначити, що керівництвом Вінницької області уже тривалий час ведуться перемовини з регіоном Бретань щодо встановлення партнерських контактів, але на даний час остаточної домовленості щодо початку співробітництва не досягнуто.

Сергій Свитко підкреслив, що обласна влада зацікавлена у налагодженні співпраці із регіонами Французької Республіки і запропонував послу Франції в Україні Алену Ремі сприяти у встановленні партнерських стосунків між Вінницькою областю і французьким регіоном Бретань.

- Ми розраховуємо на співпрацю із Францією не тільки на рівні бізнесу, підприємств, а й на рівні регіонів. Хочу звернутися до Надзвичайного і Повноважного посла Франції в Україні Алена Ремі. Протягом кількох років ведуться перемовини між керівництвом вінницької обласної влади і регіоном Бретань щодо підписання угоди про співпрацю. Ми будемо вдячні за допомогу в підписанні відповідної угоди між регіоном Бретань і Вінницькою областю, - зазначив Сергій Свитко.

Після свого виступу очільник обласної Ради передав Алену Ремі лист з пропозиціями про започаткування тісної співпраці із французькою стороною. По закінченню офіційної частини урочистостей відбулося спілкування Сергія Свитка і Алена Ремі щодо зазначеного питання, було обговорено перспективи співробітництва в соціально-економічній сфері, зокрема залучення нових інвестицій до агропромислового комплексу Вінниччини.

Довідка: регіон Бретань Республіки Франція розташований на Північному Заході країни. Столиця регіону - місто Ренн. Площа регіону - 27 200 км². Основні галузі економіки Бретані — сільське господарство та харчова промисловість, також літній туризм на узбережжі.

Повернутись Створено: 19 червня 2014 року, 18:45 Переглядів: 934

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація