6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінницька обласна Рада ініціює започаткування співпраці із регіоном Бретань Республіки Франція Роздрукувати

19 червня в рамках урочистого відкриття у м. Козятині заводу із збагачення каоліну ТОВ “Сока Україна” за участю французьких інвесторів, голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся до Надзвичайного і Повноважного посла Франції в Україні Алена Ремі із пропозицією встановити партнерські стосунки між Вінницькою областю і регіоном Бретань Республіки Франція.

Варто зазначити, що керівництвом Вінницької області уже тривалий час ведуться перемовини з регіоном Бретань щодо встановлення партнерських контактів, але на даний час остаточної домовленості щодо початку співробітництва не досягнуто.

Сергій Свитко підкреслив, що обласна влада зацікавлена у налагодженні співпраці із регіонами Французької Республіки і запропонував послу Франції в Україні Алену Ремі сприяти у встановленні партнерських стосунків між Вінницькою областю і французьким регіоном Бретань.

- Ми розраховуємо на співпрацю із Францією не тільки на рівні бізнесу, підприємств, а й на рівні регіонів. Хочу звернутися до Надзвичайного і Повноважного посла Франції в Україні Алена Ремі. Протягом кількох років ведуться перемовини між керівництвом вінницької обласної влади і регіоном Бретань щодо підписання угоди про співпрацю. Ми будемо вдячні за допомогу в підписанні відповідної угоди між регіоном Бретань і Вінницькою областю, - зазначив Сергій Свитко.

Після свого виступу очільник обласної Ради передав Алену Ремі лист з пропозиціями про започаткування тісної співпраці із французькою стороною. По закінченню офіційної частини урочистостей відбулося спілкування Сергія Свитка і Алена Ремі щодо зазначеного питання, було обговорено перспективи співробітництва в соціально-економічній сфері, зокрема залучення нових інвестицій до агропромислового комплексу Вінниччини.

Довідка: регіон Бретань Республіки Франція розташований на Північному Заході країни. Столиця регіону - місто Ренн. Площа регіону - 27 200 км². Основні галузі економіки Бретані — сільське господарство та харчова промисловість, також літній туризм на узбережжі.

Повернутись Створено: 19 червня 2014 року, 18:45 Переглядів: 842

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація