Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінницька обласна Рада ініціює започаткування співпраці із регіоном Бретань Республіки Франція Роздрукувати

19 червня в рамках урочистого відкриття у м. Козятині заводу із збагачення каоліну ТОВ “Сока Україна” за участю французьких інвесторів, голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся до Надзвичайного і Повноважного посла Франції в Україні Алена Ремі із пропозицією встановити партнерські стосунки між Вінницькою областю і регіоном Бретань Республіки Франція.

Варто зазначити, що керівництвом Вінницької області уже тривалий час ведуться перемовини з регіоном Бретань щодо встановлення партнерських контактів, але на даний час остаточної домовленості щодо початку співробітництва не досягнуто.

Сергій Свитко підкреслив, що обласна влада зацікавлена у налагодженні співпраці із регіонами Французької Республіки і запропонував послу Франції в Україні Алену Ремі сприяти у встановленні партнерських стосунків між Вінницькою областю і французьким регіоном Бретань.

- Ми розраховуємо на співпрацю із Францією не тільки на рівні бізнесу, підприємств, а й на рівні регіонів. Хочу звернутися до Надзвичайного і Повноважного посла Франції в Україні Алена Ремі. Протягом кількох років ведуться перемовини між керівництвом вінницької обласної влади і регіоном Бретань щодо підписання угоди про співпрацю. Ми будемо вдячні за допомогу в підписанні відповідної угоди між регіоном Бретань і Вінницькою областю, - зазначив Сергій Свитко.

Після свого виступу очільник обласної Ради передав Алену Ремі лист з пропозиціями про започаткування тісної співпраці із французькою стороною. По закінченню офіційної частини урочистостей відбулося спілкування Сергія Свитка і Алена Ремі щодо зазначеного питання, було обговорено перспективи співробітництва в соціально-економічній сфері, зокрема залучення нових інвестицій до агропромислового комплексу Вінниччини.

Довідка: регіон Бретань Республіки Франція розташований на Північному Заході країни. Столиця регіону - місто Ренн. Площа регіону - 27 200 км². Основні галузі економіки Бретані — сільське господарство та харчова промисловість, також літній туризм на узбережжі.

Повернутись Створено: 19 червня 2014 року, 18:45 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація