Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька обласна Рада ініціює започаткування співпраці із регіоном Бретань Республіки Франція Роздрукувати

19 червня в рамках урочистого відкриття у м. Козятині заводу із збагачення каоліну ТОВ “Сока Україна” за участю французьких інвесторів, голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся до Надзвичайного і Повноважного посла Франції в Україні Алена Ремі із пропозицією встановити партнерські стосунки між Вінницькою областю і регіоном Бретань Республіки Франція.

Варто зазначити, що керівництвом Вінницької області уже тривалий час ведуться перемовини з регіоном Бретань щодо встановлення партнерських контактів, але на даний час остаточної домовленості щодо початку співробітництва не досягнуто.

Сергій Свитко підкреслив, що обласна влада зацікавлена у налагодженні співпраці із регіонами Французької Республіки і запропонував послу Франції в Україні Алену Ремі сприяти у встановленні партнерських стосунків між Вінницькою областю і французьким регіоном Бретань.

- Ми розраховуємо на співпрацю із Францією не тільки на рівні бізнесу, підприємств, а й на рівні регіонів. Хочу звернутися до Надзвичайного і Повноважного посла Франції в Україні Алена Ремі. Протягом кількох років ведуться перемовини між керівництвом вінницької обласної влади і регіоном Бретань щодо підписання угоди про співпрацю. Ми будемо вдячні за допомогу в підписанні відповідної угоди між регіоном Бретань і Вінницькою областю, - зазначив Сергій Свитко.

Після свого виступу очільник обласної Ради передав Алену Ремі лист з пропозиціями про започаткування тісної співпраці із французькою стороною. По закінченню офіційної частини урочистостей відбулося спілкування Сергія Свитка і Алена Ремі щодо зазначеного питання, було обговорено перспективи співробітництва в соціально-економічній сфері, зокрема залучення нових інвестицій до агропромислового комплексу Вінниччини.

Довідка: регіон Бретань Республіки Франція розташований на Північному Заході країни. Столиця регіону - місто Ренн. Площа регіону - 27 200 км². Основні галузі економіки Бретані — сільське господарство та харчова промисловість, також літній туризм на узбережжі.

Повернутись Створено: 19 червня 2014 року, 18:45 Переглядів: 791

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація