Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька обласна Рада не виділяла 2 млн. грн. на дельфінів Роздрукувати

У газеті «33 канал»  (№31, від 29 липня) опубліковано статтю «Два мільйони гривень на дельфінів чи на майбутні вибори?» (автори: Віра Малафей, Тетяна Кондратьєва), в якій зазначено: «Нещодавно обласна рада прийняла рішення виді­лити два мільйони гривень на впровадження методи­ки дельфінотерапії для дітей-інвалідів».

Прес-служба обласної Ради заявляє – ця  інформація є недостовірною, оскільки Вінницька обласна Рада кошти в сумі 2 млн. грн. на дельфінів не виділяла. Та й у жодному додатку до рішення  39 позачергової сесії обласної Ради «Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання від 16 січня 2015 року № 805 «Про обласний бюджет на 2015 рік» (зі змінами) ця цифра не фігурує.

У коментарі прес - служби обласної Ради, який опублікований  у зазначеній вище  статті також не ведеться мова про виділення обласною Радою коштів в сумі 2 млн. грн. на дельфінів. В ньому лише зазначено, що на засіданні 39-ї позачергової сесії Вінницької обласної ради 6 скликання було ухвалено рішення, у відповідності до якого внесено доповнення до обласної програми «Здоров’я нації на 2013-2015 роки», що передбачає впровадження ме­тодики дельфінотерапії на базі Дер­жавного курорту «Поділля» міста Хмільника для реабілітації дітей - інвалідів».

Повернутись Створено: 3 серпня 2015 року, 13:06 Переглядів: 1146

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація