Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька обласна Рада отримала відповідь Адміністрації Президента України на звернення щодо перегляду тарифів на енергоносії Роздрукувати

12 червня на адресу Вінницької обласної Ради надійшла відповідь Адміністрації Президента України на звернення щодо перегляду тарифів на енергоносії для населення, промисловості та підприємців.

Як повідомив заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, звернення обласної Ради надіслано за належністю до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з проханням розглянути порушене питання, вжити заходів реагування та поінформувати про результати.

Нагадаємо, що 30 квітня на засіданні позачергової 37-ї сесії обласної Ради 6 скликання прийнято рішення «Про Звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення, промисловості та підприємців», яке було спрямовано Президенту України, Кабінету Міністрів України та Голові Верховної Ради України.

Зазначене питання ініціював та вніс до порядку денного 37-ї позачергової сесії обласної Ради 6 скликання голова обласної Ради Сергій Свитко.

Детальніше з текстом  відповіді Адміністрації Президента України на звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення, промисловості та підприємців можна ознайомитися нижче.

Повернутись Створено: 16 червня 2015 року, 16:41 Переглядів: 1327

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація