5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька обласна Рада першою і єдиною в Україні провела сесію в онлайн-режимі Роздрукувати

Першими в Україні депутати найвищого самоврядного органу Вінниччини приймали важливі для забезпечення життєдіяльності області рішення в режимі відеоконференції в програмі ZOOM.  Були враховані усі тонкощі та вимоги чинного законодаства щодо легітимності проведення сесії у такому форматі. Відповідно, рішення 43 позачергової сесії були прийняті з дотриманням усіх норм, передбачених законами України. Крім того, виконавчий апарат забезпечив виконання вимог карантинного режиму, як от – маски, рукавички, захисні окуляри, відстань між людьми – все це було дотримано.
В залі були присутні лише головуючий на сесії – очільник обласної Ради Анатолій Олійник, його заступник Михайло Кременюк, 9 членів лічильної комісії та співдоповідач з основного питання – заступниця директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська. Всього у сесії взяло участь 63 депутати (49 з яких - дистанційно) з 84 загального складу.
До речі, за ходом онлайн-сесії спостерігали у апараті Верховної Ради України, аби на основі роботи Вінниччини розробити рекомендації для інших обласних рад щодо провдення сесій у такому режимі. 
Нагадаємо, що головний самоврядний орган Вінниччини – обласна Рада - тричі була визнана найпрозорішою в Україні серед органів місцевої та регіональної влади.

Повернутись Створено: 17 квітня 2020 року, 18:32 Переглядів: 613

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація