Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька обласна Рада поклала виконання обов’язків генерального директора КП „Вінницяоблтеплоенерго” на Валерія Довбанюка Роздрукувати

15 лютого перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська представила колективу комунального підприємства „Вінницяоблтеплоенерго” виконувача обов’язків генерального директора Валерія Довбанюка.

Участь у представленні взяли заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков.

Людмила Щербаківська повідомила присутнім працівникам підприємства про звільнення Володимира Мосійчука з посади генерального директора за угодою сторін. Побажала Валерію Довбанюку плідної праці, щоб новітні погляди на управління та багатий попередній досвід роботи допомогли йому в ефективному управлінні підприємством. Привітали Валерія Довбанюка з призначенням на посаду також Василь Броварник та Сергій Волков.

Наостанок в.о. генерального директора Валерій Довбанюк провів робочу нараду з працівниками комунального підприємства „Вінницяоблтеплоенерго”.

Довідка: Рішення про покладання виконання обов’язків генерального директора комунального підприємства „Вінницяоблтеплоенерго” на Валерія Довбанюка  прийнято на черговій 4 сесії обласної Ради 7 скликання №80 від 11 лютого 2016 року.

Повернутись Створено: 15 лютого 2016 року, 15:53 Переглядів: 2284

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація