Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька обласна Рада продовжує допомагати Збройним Силам України Роздрукувати

Вінницька обласна Рада продовжує матеріально підтримувати бійців Збройних Сил України, які захищають суверенітет, незалежність і територіальну цілісність української держави. Зокрема, комунальним підприємством “Вінницяоблводоканал” за сприяння управління комунальної власності Вінницької області було зібрано кошти, за які придбано 20 бронежилетів, і які уже надіслані українським військовослужбовцям у зону АТО.

Бронежилети були передані військовій частині А1594 Військово-Морських Сил України, що базується у місті Очаків. Керівництво “морських котиків” уже вдруге висловило подяку голові Вінницької обласної Ради Сергію Свитку за допомогу у матеріально-технічному забезпеченні бійців української армії, що воюють у зоні АТО на сході країни. 

Нагадаємо, що керівництво обласної Ради в чергове, у червні цього року, підтримало військовослужбовців ВМС ЗС України, яких ще називають “морські котики”. Зокрема, трудовий колектив виконавчого апарату Вінницької обласної Ради перерахував свій одноденний заробіток на матеріально-технічне забезпечення військової частини А1594, детальніше за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/veterani-i-oficeri-flotu-zaruchilisya-pidtrimkoju-golovi-oblasnoi-radi.htm.

Крім того, депутати і керівництво Вінницької обласної Ради зібрали благодійні  кошти у розмірі  143 тис. 500 грн. на потреби 9-го батальйону територіальної оборони Вінниччини, за які було придбано автомобіль німецького виробництва “Opel”. Детальніше за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/kerivniki-oblasti-peredali-ukrainskij-armii-avto-yakij-pridbano-na-koshti-zibrani-deputatami-oblasnoi-radi.htm. Список депутатів, що надали благодійні кошти: http://www.vinrada.gov.ua/informaciya-2.htm.

 

Повернутись Створено: 29 серпня 2014 року, 16:33 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація