Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька обласна Рада сприяє мобілізації усіх внутрішніх ресурсів для боротьби з COVID-19 Роздрукувати

Сьогодні, 9 жовтня, відбулося 160 засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура.

Серед запрошених були заступник голови облдержадміністрації Олександр Піщик, начальник управління розвитку територій та інфраструктури облдержадміністрації Марія Зонова, генеральний директор комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк, представники структурних підрозділів облдержадміністрації та керівники комунальних підприємств.

Голова комісії Геннадій Мазур підкреслив, що засідання комісії вкотре зумовлене необхідністю внесення змін в межах загального обсягу видатків, передбачених головним розпорядникам коштів обласного бюджету. В зв’язку з ситуацією, яка виникає з поширенням COVID-19, постійною комісією терміново було розглянуто проєкт розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік».

У межах загального обсягу обласного бюджету здійснено перерозподіл бюджетних призначень Департаментом охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації на загальну суму 1 млн 250 тис. грн, серед них – для збільшення видатків для придбання засобів індивідуального захисту КНП «Вінницьке обласне спеціалізоване територіально-медичне об’єднання «Фтизіатрія» Вінницької обласної Ради» та видатків бюджету розвитку спеціального фонду КНП «Вінницьке обласне спеціалізоване територіально-медичне об’єднання «Фтизіатрія» Вінницької обласної Ради» для реконструкції кисневої системи.

Також здійснено зарахування до загального фонду обласного бюджету субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров'я» (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 вересня 2020 року №794 «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2020 рік, і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України») у сумі понад 12,7 млн грн.

Зі слів начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню Департаменту охорони здоров’я Тетяни Бондаренко варто швидко реагувати на виклики та складну ситуацію в області, яка щодня погіршується. Тому, необхідно приділяти велику увагу придбанню матеріально-технічного оснащення в заклади, організації необхідної кількості ліжко-місць, їхнього резерву, забезпечення необхідної кількості  комплектів захисного одягу. Тому здійснення перерозподілу видатків між головними розпорядниками коштів обласного бюджету в межах розпорядження направлене для збільшення призначень з метою впровадження заходів щодо недопущення поширення на території області захворювань, спричинених короновірусом 2019-nCoV.

– Ми адекватно та вчасно реагуємо на зміни, що виникають сьогодні,  а головне,  ми максимально намагаємося дбати про здоров’я вінничан, – зазначив голова постійної комісії Геннадій Мазур. – Постійною комісією з питань бюджету, фінансів та обласних програм здійснюється посильна підтримка щодо подолання та попередження на території Вінницької області коронавірусу COVID-19. Окрім того, увага комісії приділяється питанням саме ефективного та раціонального використання коштів обласного бюджету. Тому треба вже зараз згенерувати усі зусилля не чекаючи погіршення ситуації, здійснити перерозподіл видатків з інших сфер аби підсилити лікарні, адже життя і здоров’я людей має бути на першому місці.

Також комісією було розглянуто низку інших питань порядку денного. З протоколом та висновками  комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2020 року, 12:54 Переглядів: 616

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація