Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька обласна Рада в процесах реформування державних закупівель випереджає графік Роздрукувати

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері державних закупівель щодо приведення їх у відповідність із міжнародними стандартами та вжиття заходів з подолання корупції» та Закону України «Про публічні закупівлі» обласна Рада була внесена до реєстру державних закупівельників сайту ProZorro та розпочала на ньому свою роботу з лютого 2016 року, хоча Закон дозволяв це робити з серпня 2016 року. Станом на сьогодні вже здійснені перші закупки через сайт ProZorro.

 Крім того, 12 лютого цього року обласною Радою організовано і проведено навчальний семінар для  посадових осіб районних та міських рад Вінницької області, відповідальних за здійснення допорогових державних закупівель на базі електронної системи закупівель ProZorro, за участю розробників цієї електронної системи торгів. Учасники навчання  ознайомились з питаннями організації допорогових державних закупівель на базі електронної системи закупівель ProZorro та електронного майданчику http://zakupki.prom.ua/, вивчили порядок реєстрації на торгівельному майданчику та здійснення допорогових державних закупівель з «Кабінету замовника», їм безкоштовно вручили  відповідні сертифікати про проходження навчання.

 Набуті знання та навички дозволять органам місцевого самоврядування  області викорінити і системно запобігти корупції при здійсненні державних закупівель.

Повернутись Створено: 9 березня 2016 року, 20:07 Переглядів: 998

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація