2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька обласна Рада визнала Російську Федерацію державою-агресором Роздрукувати

3 лютого на пленарному засіданні позачергової 32-ї сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання депутати обласного органу місцевого самоврядування одноголосно ухвалили рішення, яким Російська Федерація визнається державою-агресором, а так звані “ДНР” та “ЛНР” – терористичними організаціями.

Таким чином, депутатський корпус обласної Ради підтримав позицію Верховної Ради України, яка ухвалила відповідну Постанову, продемонстрував солідарність із українським народом, який бореться за незалежність і територіальну цілісність української держави з російським агресором.

Рішення “Про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 року № 129-VIII „Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором” , було одностайно підтримано депутатами обласної Ради. За проголосувало 78 депутатів. Російську Федерацію визнано державою-агресором, що всебічно підтримує тероризм та блокує діяльність Ради Безпеки ООН, чим ставить під загрозу міжнародний мир і безпеку, а так звані „ДНР” і „ЛНР” - терористичними організаціями.

Голова обласної Ради Сергій Свитко так прокоментував рішення депутатського корпусу:

- Рішення депутатів про визнання Російської Федерації країною-агресором і “ДНР” та “ЛНР” терористичними організаціями є логічним і справедливим. Відповідну Постанову  ухвалено Верховною Радою України, тому обласна Рада стала на підтримку українського парламенту. Хоч це рішення має декларативний характер, але ми підтвердили, що є одностайні з усім українським народом в боротьбі за незалежність України із російським агресором. Сьогодні йде справжня війна за незалежність і територіальну цілісність української держави, хоч її і називають антитерористичною операцією. Мені дуже приємно, що представники усіх політичних партій, депутатських фракцій і груп підтримали це рішення одностайно. Депутатський корпус обласної Ради продемонстрував солідарність з усім українським народом в боротьбі з російським агресором, - сказав Сергій Свитко.   

Повернутись Створено: 3 лютого 2015 року, 19:52 Переглядів: 1387

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація