Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька обласна Рада вже вдруге проводить Конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування  та територіальної організації влади» Роздрукувати

Минулого року обласна Рада за сприяння програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» вперше  оголосила конкурс журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» і його результати виявились одними з кращих серед областей України. 107 робіт від журналістів  засобів масової інформації Вінницької області було розглянуто Конкурсною радою. В цілому - дипломи, спеціальні відзнаки та грошові призи отримали 32 учасники і, за словами конкурсантів, робота над матеріалами та умови участі виявились вдалими і цікавими для ЗМІ.

За підсумками конкурсу 2017 року та, завдяки підтримці депутатського корпусу,  обласною Радою було прийнято рішення про  проведення  конкурсу для журналістів Вінниччини, що спеціалізуються на висвітленні децентралізації, і у 2018 році.

Призовий фонд   складає 100 тис. грн. і передбачає 18 нагород  від 3 до 10 тис. грн у 3-х номінаціях – онлайн-публікація, стаття та відео/радіоматеріал, що опубліковані у ЗМІ за період: квітень 2017 року –  квітень 2018 року.  Про всі технічні умови конкурсу (обсяг матеріалу, аплікаційна форма учасника)  можна дізнатись на сайті  Вінницької обласної Ради у розділі «Конкурси»: https://vinrada.gov.ua/zayavka-2.htm 

Кожний учасник може подати на конкурс до трьох робіт, оформивши їх окремими конкурсними заявками.

Студенти, що навчаються на  факультетах журналістики та журналісти-фрілансери, свої роботи можуть  надсилати на адресу afanasjevanatalya@gmail.com  ресурсу Корпорації РІА медіа «20 хвилин-Вінниця». Після редакційного відбору вони будуть  опубліковані та отримають право участі в конкурсі.

Під час підготовки журналістських робіт важливо дотримуватись  критеріїв, які будуть основними при оцінюванні номінантів щодо актуальності, фаховості, креативності та  дотримання стандартів журналістики.

Конкурсні роботи можуть стосуватися  як загальних, так і конкретних аспектів децентралізації – об’єднання громад, виборчого процесу,  фінансів, медицини, освіти, культури, екології,  участі молоді в реформі місцевого самоврядування, системи управління та кадрів, проектів розвитку і співробітництва територіальних громад  та іншого.

– Про децентралізацію в Україні багато пишуть, розповідають  на телебаченні та радіо, але сьогодні  важливо простою мовою донести інформацію про зміни та очікувані результати до людей, аби вони знали про можливості успішного розвитку територій, які дає  реформа місцевого самоврядування. Висвітлення у ЗМІ результатів децентралізації – це суспільний внесок у майбутнє країни, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

За детальною інформацією можна звертатись за тел. (0432) 61 15 38, або за електронною адресою: konkurs.rada@gmail.com.

Повернутись Створено: 26 лютого 2018 року, 10:37
Оновлено: 26 лютого 2018 року, 10:44
Переглядів: 801

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація