Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька обласна Рада з поправками від "Свободи" прийняла звернення щодо блокади окупованих територій Роздрукувати

16 березня 2017 року другого дня позачергової сесії Вінницької облради було прийнято звернення щодо блокади окупованих територій та покаранні винних у побитті добровольців і волонтерів на редуті Кривий Торець. 

53 депутати з 56 присутніх підтримали зазначене звернення. У цьому зверненні були внесені важливі правки від депутатів-свободівців, з яких це:

– внесення на розгляд Верховної Ради України законопроекту "Про тимчасово окуповані території" та прийняття його в цілому;

– припинення кримінальних справ та кримінальних переслідувань учасників блокади; 
– надання правової оцінки посадовим особам правоохоронних органів, які брали участь в розгоні учасників блокади". 

 

"Ця позачергова сесія показала, хто є хто у політикумі нашого краю. Цілі депутатські фракції вирішили не з'являтися на сесії обласної Ради через наказ їхнього керівництва. Це є плювком у лице виборців, які їх обирали. Я пам'ятаю, як ці так звані "колеги-депутати" у груди себе били, що будемо наводити порядок у свому краї та державі уже зараз та йти згідно з постулатами Революції Гідності. І тому справедливо, що вже зі вчора громада почала вимагати переобрання депутатів облради", – прокоментував керівник депутатів-свободівців у облраді та голова "Свободи" на Вінниччині Олексій Фурман. 
 

Текст звернення до Президента України Порошенка П. О., Прем'єр-міністра України Гройсмана В. Б., Голови Верховної Ради України Парубія А. В.: 

"Ми, депутати Вінницької обласної Ради 7 скликання та громадськість Вінниччини, обговоривши питання, пов'язані з гібридною війною, що проводиться Російською Федерацією проти нашої Батьківщини, згідно з рішенням, ухваленим 15 березня 2017 року Радою національною безпеки і оборони України щодо протидії гібридним загрозам національній безпеці України, переконані, що для відбиття агресії Росії територій і визволення мільйонів наших співвітчизників, які є заручниками агресора, потрібне об'єднання зусиль влади і громадськості всіх рівнів.


Ми підтримуємо і вимагаємо від усіх органів влади, від усіх політичних сил тагромадськості: 
– припинення переміщення товарів через лінію зіткнення;

– нейтралізації будь-яких можливих провокацій, тим більше зброєю; 
– забезпечення рішень відповідних органів щодо діяльності підприємств і установ, зокрема банківських, з російським капіталом; 

– невідкладного вжиття усіх заходів щодо звільнення полонених; 
– внесення на розгляд Верховної Ради України законопроекту 
"Про тимчасово окуповані території" та прийняття його в цілому; 
– припинення кримінальних справ та кримінальних переслідувань учасників блокади; 
– надання правової оцінки посадовим особам правоохоронних органів, які брали участь в розгоні учасників блокади".

Віталій Казаков

Повернутись Створено: 27 березня 2017 року, 16:35
Оновлено: 17 березня 2017 року, 17:35
Переглядів: 448

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація