29 жовтня о 9.30 в приміщенні обласної Ради (4 поверх)  засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики; о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудуться засідання 13 чергової сесії й постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вінницька обласна Рада затвердила нові критерії оцінки діяльності керівників комунальних підприємств, закладів та установ Роздрукувати

24 вересня на черговій сесії обласної Ради 8-го скликання депутати ухвалили проєкт рішення «Про проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада».

Депутати проголосували за оновлене Положення щодо порядку проведення оцінки ділових  якостей керівників  на основі об’єктивних, обґрунтованих критеріїв, виходячи з результатів їх роботи, а також визначення можливостей посадового росту.

– Необхідність розробки нової редакції критеріїв оцінки діяльності керівників об`єктивно назріла. Відтоді, коли були прийняті критерії, які діяли досі, суттєво змінилося і законодавство, і функції тих осіб, які очолюють комунальні підприємства, – розповідає про ухвалені новації перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон. –  Наприклад,  реформа, яка відбулася в медичній галузі, поставила нові вимоги та завдання для лікувальних установ. Тепер медзаклади мають відповідати умовам закупівлі медичних послуг, щоб  укласти договори з НСЗУ. І це повинні забезпечити керівники, це обов`язки, яких у них раніше не було. Тобто й оцінювати очільників на відповідність займаній посаді необхідно за новими критеріями. Так само – й для бюджетних установ по різних інших галузях. Причому, для бюджетних установ будь-якої сфери – охорони здоров`я, соціальної, освіти, культури; фізичної культури та спорту – розроблені свої вузькопрофільні показники оцінювання. Уніфікувати їх неможливо.

Володимир Кістіон наголосив, що розробляючи нові критерії, в обласній Раді керувалися головним принципом – об’єктивність.  

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Повернутись Створено: 24 вересня 2021 року, 14:48 Переглядів: 396

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація