Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

    21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов і їхні заступники, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільс ....

  • Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий - в ефірі телеканалу ВІТА

    Рік повномасштабної війни в Україні, сповнений важливих дат, багато з яких нагадують про трагедії та переломні події. Кожен може назвати моменти, які за цей час запам’яталися найбільше. Про важливі події для нашого регіону та про те, як боролася Вінницька область у найважчий для України рік, – в інтерв’ю голови обласної Ради Вяче ....

  • Обласна Рада оголошує конкурс для закладів освіти на отримання грантів

    Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на отримання грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої світи, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч закладів міської та сільської місцевості) за темою: «Розробка та застосування інформаційних та інноваційних технологій в упр ....

Вінницька обласна Рада звернулася до міжнародних інституцій про визнання здійснення Російською Федерацією геноциду Українського народу Роздрукувати

Сьогодні, 15 квітня,  на позачерговій 23-й сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули проєкт рішення «Про звернення Вінницької обласної Ради 8 скликання до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, урядів та парламентів іноземних держав про здійснюваний Російською Федерацією геноцид Українського народу». 

– Україні сьогодні потрібна підтримка світу. І це стосується не тільки закриття неба над Україною та надання зброї нашим військовим. Хоча це – найнеобхідніше, – зазначив голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Засудження геноциду українського народу світовим співтовариством має стати не лише актом справедливості щодо жертв російських окупантів. Воно зможе відіграти роль інструменту запобігання аналогічних злочинів у майбутньому. Адже вже 51 добу Україна захищає весь світ!

Вячеслав Соколовий зауважив, що депутати зібралися на позачергову сесію передусім, з приводу найнагальнішого питання – прийняття звернення до ООН, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, урядів та парламентів іноземних держав з ініціативою визнати вчинення Російською Федерацією геноциду Українського народу, а також злочинів проти людяності та воєнних злочинів на території України.

Напередодні проєкт звернення за поданням фракції «Української Стратегії Гройсмана», був розглянутий профільною комісією Вінницької обласної Ради, після чого було прийнято рішення про скликання позачергової сесії.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зачитав звернення до міжнародних організацій. У зверненні, зокрема, йдеться:

«російський тоталітаризм вперто намагається досягти своєї мети – знищити Україну як державу, знищити українську культуру, знищити весь український народ.

Очевидно, що знищення всього українського не є остаточною метою російського керівництва, адже погрози, схожі до тих, що раніше адресувалися Україні, тепер лунають й щодо низки інших держав світу.

Засудження геноциду українського народу світовим співтовариством стане не лише актом справедливості щодо жертв російських окупантів – воно зможе відіграти роль інструменту запобігання аналогічних злочинів у майбутньому».

Виходячи з цього, Вінницька обласна Рада звернулася до міжнародних організацій та інституцій з ініціативою визнати вчинення Російською Федерацією геноциду Українського народу, а також злочинів проти людяності та воєнних злочинів на території України.

Депутати підтримали запропонований проєкт рішення одноголосно.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 15 квітня 2022 року, 11:05

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація