Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька область – на першому місці в Україні за темпами розкриття злочинів Роздрукувати

Цьогоріч 4 липня уперше віздначається професійне свято українських поліцейських.  Раніше День Національної поліції святкували 4 серпня, адже це день підписання президентом закону "Про Національну поліцію" у 2015 році. Але 4 квітня 2018 року президент України Петро Порошенко переніс святкування Дня поліції України на 4 липня.

Урочисті заходи до Національної поліції України відбулись у Вінниці 5 липня. Участь в офіційній частині взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області генерал поліції Юрій Педос, Вінницький міський голова Сергій Моргунов,  голова Служби безпеки України у Вінницькій області Володимир Пахнюк, заступник прокурора Вінницької області Олег Янків, начальник Головного управлiння МНС України в Вiнницькiй областi Руслан Шевчук, митрополит Вінницький та Барський Симеон, керівництво та особовий склад поліції.

– Від імені депутатського корпусу щиро вітаю весь особовий склад з Днем Національної поліції України, – сказав під час виступу Анатолій Олійник. –  Депутати, незважаючи на різні політичні погляди, в сесійній залі одностайні, коли порушується питання реалізації правоохоронно-оборонної програми Вінниччини. Так, сьогодні маємо  багато проблем, але реформа правоохоронної системи – це той шлях, який забезпечить успіх всіх інших реформ, на шляху яких стоїть Україна. Без законності, без відповідальності, без розуміння  кожного на своєму посту, що саме від нього залежить доля держави і народу, не буде успіху. Тому я вдячний, що ви стоїте на варті законності і часом  дуже дорогою ціною для себе забезпечуєте мир і спокій громадянам. Тож, нехай кожного із Вас береже Бог, а плече товаришів буде надійним тилом. 

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, ініціативу та наполегливість у справі захисту прав і свобод громадян 65 поліцейських  нагородили Подяками Головного управління Національної поліцїї у Вінницькій області, Почесними грамотами облдержадміністрації, обласної Ради та міської ради. 

Повернутись Створено: 5 липня 2018 року, 17:19 Переглядів: 895

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація