Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінницька область першою в Україні створює Агенцію регіонального розвитку Роздрукувати

Вінниччина стала першою в Україні, де депутатський корпус підтримав ініціативу голови обласної Ради  і схвалив рішення про Агенцію регіонального розвитку Вінницької області. Обласна Рада, Вінницька ОДА та Асоціація органів місцевого самоврядування стануть співзасновниками Агенції.

За це проголосували депутати на останній 6-й сесії Вінницької обласної Ради, яка відбулася 30 березня. Голову обласної Ради Анатолія Олійника обрали уповноваженим представляти інтереси Агенції для вирішення організаційно-правових питань, щодо затвердження установчих документів та обрання (призначення) органів управління тощо.     

Відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики»  Агенція регіонального розвитку є неприбутковою установою, що утворюється на засадах партнерства між державним, приватним та громадським секторами, організаціями роботодавців та їх об’єднаннями.

Для проведення першого етапу переговорів щодо створення цієї інституції делегація Вінницької області 1 квітня у польському місті Лодзь зустрінеться з представниками місцевої та італійської Агенцій. Поїздка до Лодзя обіцяє бути насиченою. В її ході делегація Вінниччини перейматиме досвід польської та італійської Агенцій для залучення інвестицій в область.

 До речі, лодзинська Агенція заснована у 1991 році та є найпотужнішою у Польщі. Також слід зазначити, що представники італійської Агенції перебували на Вінниччині 2 березня цього року. Тоді був  підписаний меморандум про співпрацю.

- Сподіваємось, що під час  переговорів вийдемо на те, щоб в кінці травня у Вінниці підписати тристоронній договір про співпрацю між нашими Агенціями і розпочнемо роботу із залучення інвестицій у Вінницьку область, - повідомив Анатолій Олійник.

Вінницька Агенція буде створена для формування інвестиційної привабливості та  залучення коштів в соціально-економічний розвиток Вінницької області. Вона здійснюватиме комплексну координацію діяльності у сфері регіонального розвитку та європейської інтеграції на обласному, районному та місцевому рівнях.

Закордонний досвід пропонує відпрацьовану форму інституційної підтримки регіонального розвитку. Вони ефективно співпрацюють з місцевими та центральними органами виконавчої влади, як фокусні центри стратегічного планування та супроводу проектів розвитку територій, забезпечують ефективну міжсекторну співпрацю влади-бізнесу-громадськості та створюють якісно нове економічне середовище.

- Питання про створення Агенції регіонального розвитку є вкрай необхідним для України, яка стоїть на шляху до Європи і вже є асоційованим членом Євросоюзу, - додає Анатолій Дмитрович. - Агенція є зрозумілим партнером для країн Євросоюзу, яка гарантує міжнародним фондам і  приватним інвесторам прозорість співпраці з місцевими контрагентами. Агенція буде супроводжувати проекти для малого, середнього і великого бізнесу на Вінниччині.  

Повернутись Створено: 31 березня 2016 року, 15:29 Переглядів: 1552

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація