Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінницька область першою в Україні створює Агенцію регіонального розвитку Роздрукувати

Вінниччина стала першою в Україні, де депутатський корпус підтримав ініціативу голови обласної Ради  і схвалив рішення про Агенцію регіонального розвитку Вінницької області. Обласна Рада, Вінницька ОДА та Асоціація органів місцевого самоврядування стануть співзасновниками Агенції.

За це проголосували депутати на останній 6-й сесії Вінницької обласної Ради, яка відбулася 30 березня. Голову обласної Ради Анатолія Олійника обрали уповноваженим представляти інтереси Агенції для вирішення організаційно-правових питань, щодо затвердження установчих документів та обрання (призначення) органів управління тощо.     

Відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики»  Агенція регіонального розвитку є неприбутковою установою, що утворюється на засадах партнерства між державним, приватним та громадським секторами, організаціями роботодавців та їх об’єднаннями.

Для проведення першого етапу переговорів щодо створення цієї інституції делегація Вінницької області 1 квітня у польському місті Лодзь зустрінеться з представниками місцевої та італійської Агенцій. Поїздка до Лодзя обіцяє бути насиченою. В її ході делегація Вінниччини перейматиме досвід польської та італійської Агенцій для залучення інвестицій в область.

 До речі, лодзинська Агенція заснована у 1991 році та є найпотужнішою у Польщі. Також слід зазначити, що представники італійської Агенції перебували на Вінниччині 2 березня цього року. Тоді був  підписаний меморандум про співпрацю.

- Сподіваємось, що під час  переговорів вийдемо на те, щоб в кінці травня у Вінниці підписати тристоронній договір про співпрацю між нашими Агенціями і розпочнемо роботу із залучення інвестицій у Вінницьку область, - повідомив Анатолій Олійник.

Вінницька Агенція буде створена для формування інвестиційної привабливості та  залучення коштів в соціально-економічний розвиток Вінницької області. Вона здійснюватиме комплексну координацію діяльності у сфері регіонального розвитку та європейської інтеграції на обласному, районному та місцевому рівнях.

Закордонний досвід пропонує відпрацьовану форму інституційної підтримки регіонального розвитку. Вони ефективно співпрацюють з місцевими та центральними органами виконавчої влади, як фокусні центри стратегічного планування та супроводу проектів розвитку територій, забезпечують ефективну міжсекторну співпрацю влади-бізнесу-громадськості та створюють якісно нове економічне середовище.

- Питання про створення Агенції регіонального розвитку є вкрай необхідним для України, яка стоїть на шляху до Європи і вже є асоційованим членом Євросоюзу, - додає Анатолій Дмитрович. - Агенція є зрозумілим партнером для країн Євросоюзу, яка гарантує міжнародним фондам і  приватним інвесторам прозорість співпраці з місцевими контрагентами. Агенція буде супроводжувати проекти для малого, середнього і великого бізнесу на Вінниччині.  

Повернутись Створено: 31 березня 2016 року, 15:29 Переглядів: 1586

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація