6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінницька область посилить підтримку чорнобильців Роздрукувати

Важливі питання чорнобильців окреслили 12 грудня керівництво обласної Ради та облдержадміністрації, ліквідатори аварії та активісти громадських організацій під час зустрічі, яка відбулась з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Насамперед, обговорили вирішення житлового питання. За словами С.Вовченка, начальника управління цивільного захисту облдержадміністрації, цьогоріч бюджетні асигнування зросли до 2 млн. 227 тис. грн., завдячуючи чому вдалося придбати житло для 8 родин.

Ще однією злободенною темою для чорнобильців залишається забезпечення медичним препаратами у належній кількості:

– Видатки на забезпечення безкоштовними ліками протягом 5 років залишаються незмінними, тому розміри фінансування переглядатимемо на найближчий сесії облради, – сказала заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова.

В свою чергу, голова обласної організації «Союз Чорнобиль України» В.Войтов позитивним назвав цьогорічний діалог між владою та профільними громадськими організаціями, який сприяє вирішенню проблем:

– Після підписання Угоди між громадською організацією «Союз Чорнобиль України» та Вінницькою обласною державною адміністрацією і Вінницької обласною Радою, ми можемо усі нагальні питання вирішувати напрочуд оперативно у робочому порядку – це великий плюс для нас, – сказав В.Войтов.

За словами голови обласної Ради Сергія Татусяка тенденція до конструктивного діалогу переважатиме в роботі і надалі, але не всі питання обласна влада компетентна вирішувати.

– На жаль, чимало питань щодо соціального захисту і матеріального забезпечення вирішуються на державному рівні. Але я сподіваюсь, що за нагальними пунктами будуть проведені справедливі перерахунки і на обласному рівні з’явиться можливість активніше вирішувати ваші проблеми, – звернувся до присутніх С.Татусяк.

З-поміж інших важливих питань, яких торкнулися присутні: забезпечення транспортними засобами в позачерговому порядку осіб, які неспроможні вільно пересуватися; пенсійне забезпечення із урахуванням статусу ліквідатора; виділення достатньої кількості путівок для санаторно-курортного лікування.

Директор Департаменту соціальної політики облдержадміністрації Марина Коваль запевнила, що профільні обласні структури працюють над створенням гідних умов для людей, які постраждали від ядерного лиха. Окреслені питання не залишаться поза увагою і в наступному році.

На завершення зустрічі ліквідаторам та потерпілим вручили Почесні грамоти ОДА та обласної Ради з грошовими винагородами.

 

 

Повернутись Створено: 12 грудня 2013 року, 17:56 Переглядів: 1041

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація