Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінницька область посилить підтримку чорнобильців Роздрукувати

Важливі питання чорнобильців окреслили 12 грудня керівництво обласної Ради та облдержадміністрації, ліквідатори аварії та активісти громадських організацій під час зустрічі, яка відбулась з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Насамперед, обговорили вирішення житлового питання. За словами С.Вовченка, начальника управління цивільного захисту облдержадміністрації, цьогоріч бюджетні асигнування зросли до 2 млн. 227 тис. грн., завдячуючи чому вдалося придбати житло для 8 родин.

Ще однією злободенною темою для чорнобильців залишається забезпечення медичним препаратами у належній кількості:

– Видатки на забезпечення безкоштовними ліками протягом 5 років залишаються незмінними, тому розміри фінансування переглядатимемо на найближчий сесії облради, – сказала заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова.

В свою чергу, голова обласної організації «Союз Чорнобиль України» В.Войтов позитивним назвав цьогорічний діалог між владою та профільними громадськими організаціями, який сприяє вирішенню проблем:

– Після підписання Угоди між громадською організацією «Союз Чорнобиль України» та Вінницькою обласною державною адміністрацією і Вінницької обласною Радою, ми можемо усі нагальні питання вирішувати напрочуд оперативно у робочому порядку – це великий плюс для нас, – сказав В.Войтов.

За словами голови обласної Ради Сергія Татусяка тенденція до конструктивного діалогу переважатиме в роботі і надалі, але не всі питання обласна влада компетентна вирішувати.

– На жаль, чимало питань щодо соціального захисту і матеріального забезпечення вирішуються на державному рівні. Але я сподіваюсь, що за нагальними пунктами будуть проведені справедливі перерахунки і на обласному рівні з’явиться можливість активніше вирішувати ваші проблеми, – звернувся до присутніх С.Татусяк.

З-поміж інших важливих питань, яких торкнулися присутні: забезпечення транспортними засобами в позачерговому порядку осіб, які неспроможні вільно пересуватися; пенсійне забезпечення із урахуванням статусу ліквідатора; виділення достатньої кількості путівок для санаторно-курортного лікування.

Директор Департаменту соціальної політики облдержадміністрації Марина Коваль запевнила, що профільні обласні структури працюють над створенням гідних умов для людей, які постраждали від ядерного лиха. Окреслені питання не залишаться поза увагою і в наступному році.

На завершення зустрічі ліквідаторам та потерпілим вручили Почесні грамоти ОДА та обласної Ради з грошовими винагородами.

 

 

Повернутись Створено: 12 грудня 2013 року, 17:56 Переглядів: 1021

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація