Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінницька область посилить підтримку чорнобильців Роздрукувати

Важливі питання чорнобильців окреслили 12 грудня керівництво обласної Ради та облдержадміністрації, ліквідатори аварії та активісти громадських організацій під час зустрічі, яка відбулась з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Насамперед, обговорили вирішення житлового питання. За словами С.Вовченка, начальника управління цивільного захисту облдержадміністрації, цьогоріч бюджетні асигнування зросли до 2 млн. 227 тис. грн., завдячуючи чому вдалося придбати житло для 8 родин.

Ще однією злободенною темою для чорнобильців залишається забезпечення медичним препаратами у належній кількості:

– Видатки на забезпечення безкоштовними ліками протягом 5 років залишаються незмінними, тому розміри фінансування переглядатимемо на найближчий сесії облради, – сказала заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова.

В свою чергу, голова обласної організації «Союз Чорнобиль України» В.Войтов позитивним назвав цьогорічний діалог між владою та профільними громадськими організаціями, який сприяє вирішенню проблем:

– Після підписання Угоди між громадською організацією «Союз Чорнобиль України» та Вінницькою обласною державною адміністрацією і Вінницької обласною Радою, ми можемо усі нагальні питання вирішувати напрочуд оперативно у робочому порядку – це великий плюс для нас, – сказав В.Войтов.

За словами голови обласної Ради Сергія Татусяка тенденція до конструктивного діалогу переважатиме в роботі і надалі, але не всі питання обласна влада компетентна вирішувати.

– На жаль, чимало питань щодо соціального захисту і матеріального забезпечення вирішуються на державному рівні. Але я сподіваюсь, що за нагальними пунктами будуть проведені справедливі перерахунки і на обласному рівні з’явиться можливість активніше вирішувати ваші проблеми, – звернувся до присутніх С.Татусяк.

З-поміж інших важливих питань, яких торкнулися присутні: забезпечення транспортними засобами в позачерговому порядку осіб, які неспроможні вільно пересуватися; пенсійне забезпечення із урахуванням статусу ліквідатора; виділення достатньої кількості путівок для санаторно-курортного лікування.

Директор Департаменту соціальної політики облдержадміністрації Марина Коваль запевнила, що профільні обласні структури працюють над створенням гідних умов для людей, які постраждали від ядерного лиха. Окреслені питання не залишаться поза увагою і в наступному році.

На завершення зустрічі ліквідаторам та потерпілим вручили Почесні грамоти ОДА та обласної Ради з грошовими винагородами.

 

 

Повернутись Створено: 12 грудня 2013 року, 17:56 Переглядів: 993

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація